Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Základní skříňka "R-Line" 80 cm Sonoma/bílá se zásuvkami Vicco

2 849,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193062915

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Základní skříňka "R-Line" 80 cm Sonoma/bílá se zásuvkami Vicco"
Naše kompaktní kuchyňské moduly řady "R-Line" dokonale kombinují funkčnost a design. Četné skříně různých
typ nabízí dostatek úložného prostoru pro veškeré kuchyňské náčiní a jsou harmonicky sladěné. Atraktivní design s
prvotřídní fronty doplňují celkový obraz.

Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, které usnadňují vyrovnání nerovností podlahy. Na stránkách
podle toho lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně vám umožní navrhnout si ji individuálně. Čelní strany, jednotlivé skříňky s nebo bez
bez pracovní desky a polohy lze měnit. Neváhejte využít náš obchod a sestavit si vlastní kuchyni.

Pomocí ilustrovaného montážního návodu, který je součástí dodávky, je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm


Materiál
korpus, deska: dřevotříska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Spojovací prvky: Kov


Zásuvková spodní skříňka 80 cm
- Barva přední části: Sonoma
- 2x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 2x zásuvky, 1x vestavěná police, 4x nožičky, 4x plastové úchyty, 1x panel
- Rozměry: 80 x 81,6 x 46 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 24,2 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 46cm
Výška: 81.6cm
Délka: 80cm
Hmotnost: 24.2kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

6 z 6 hodnocení

4.83 z 5 Hvězdičky


83%

17%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 13, 2022 08:22

Velmi spokojen

Skříň byla dodána již po dvou dnech! Montáž byla rychlá. Kvalita není příliš dobrá, ale za tuto cenu je to v pořádku. Přední část je však vidět pouze po nasazení rohového dílu. Při montáži zadního panelu je třeba být opatrný, protože švy vedou na jednu stranu. Poličku jsem nemontoval, protože na ni chci umístit přehrávač. Skříňka musí být umístěna v určité vzdálenosti od stěny, protože není hluboká 60 cm. Jinak jsem velmi spokojen.

May 13, 2022 08:25

Vložka do boxu Vicco

Skříň se skládá ze dvou částí, nejprve z dvířek a poté ze zadních panelů. Bohužel jedny skleněné dveře byly rozbité, ačkoli obal nebyl poškozený, což jsem samozřejmě rozporoval, a o týden později byl doručen zbytek. Prodejce se vzdal vrácení první dodávky a poslal mi dvoje nové dveře, což znamenalo, že jsem potřebovala více času na sestavení skříně. Potřebný montážní materiál je součástí dodávky. Zvláště se mi líbí nástěnný držák (viz foto), pomocí kterého lze po montáži na stěnu upravit vzdálenost a výšku a provést drobné korekce. Skříň se montuje velmi snadno a rychle, uložení je adekvátní ceně, bohužel pravé dveře jsou o něco větší, což se nedá 100% napravit ani delšími pokusy, ale dokážu to akceptovat. Jsem spokojen jak s cenou, tak s prodejcem, takže celkově je to dobré.

May 13, 2022 08:23

Dobré a levné pro koordinovanou kuchyni

Sestavila jsem si kompletní kuchyň, ale s pracovní deskou. Je důležité, aby skříňky byly hluboké 40 cm, nikoli 60 cm, ale můžete to kompenzovat posunutím skříněk dopředu tak, aby byly ve stejné výšce jako pracovní deska (a trouba a myčka). Kuchyň jsem si nesestavoval sám a je vhodná spíše pro ty, kteří vědí, jak na to, ale s trochou trpělivosti ji zvládne sestavit i začátečník. Za tu cenu naprosto bezkonkurenční! Rozhodně se nejedná o top model, ale lesklá antracitová barva je velmi elegantní! Jednoznačné doporučení, pokud chcete dobré jídlo za nízkou cenu. Navíc není možné všude najít rohové skříňky stejných rozměrů a je příjemné mít možnost navrhnout si kuchyň podle vlastního vkusu, místo abyste museli kupovat hotové skříňky, které jinde stojí majlant. Trochu jsme podváděli a udělali čtyřicítku, protože osmdesátka by tam nebyla.

May 13, 2022 08:24

Sekvenční realizace. Vyžaduje se řemeslné zpracování.

Nábytek není instalován v mé kuchyni, ale v koupelně jako police a skříňky. Musím hned říct, že vzhled byl pro mě trochu jiný a za tu cenu jsem nečekala víc, ale i tak mi přijde vzhled velmi atraktivní. Plastové rukojeti jsou špatné. Montáž nábytku rozhodně vyžaduje hodně manuální síly a spoustu nářadí, protože musíte vyvrtat spoustu otvorů tam, kde mají jiné obchody s nábytkem předvrtané otvory pro snadnou montáž. Nábytek působí po sestavení stabilním dojmem.

May 13, 2022 08:23

Cenově dostupný základní model s dobrým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme některé položky z této kolekce. Zahrnuje rohovou podstavnou skříňku, nástěnnou skříňku, prosklenou stěnu,... a vyrobil kuchyň podle našeho vkusu za velmi rozumnou cenu! Bylo jasné, že kuchyně za tuto cenu nemůže konkurovat německé značce! Díky pracovní desce zakoupené v obchodě pro kutily a našim vestavěným spotřebičům se z levné kuchyně stala elegantní kuchyň, která na první pohled nevypadá jako výhodná koupě! Poměr cena/výkon je tedy vynikající! Například lze odpustit poměrně levné úchyty. Kvůli logistice se však hvězdička odečítá! Někteří dorazili pozdě, přestože byla akce zrušena! Někteří dokonce dorazili pozdě, a to až po našich stížnostech. Skleněné dveře byly rozbité, ale bez problémů byly vyměněny za nové. Samotnému výrobku není co vytknout. Kuchyňský nábytek splňuje to, co slibuje, a je ideální například jako základní kuchyň pro mladý pár! Pouze spodní zásuvky se zdají být trochu vratké a vidím prostor pro zlepšení! Líbí se mi, že můžete skříně různě kombinovat! Ale ráda bych měla na výběr z více možností! Například kvalitnější rukojeti.... ! Nyní je máme v obchodě pro kutily ;-) Nelitovali jsme našeho rozhodnutí o koupi a vybrali bychom si tyto skříně znovu!

May 13, 2022 08:25

Klasický box

Tato skříň je prostě fantastická, kvalita je prvotřídní a montáž je dostatečně snadná pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti s kutilstvím. Stabilita je prostě fantastická, skříň je tak stabilní, že jsem dlouho neviděl tak stabilní skříň. Negativním bodem je bohužel návod k montáži, který je třeba hodně vylepšit. Neměl jsem žádné větší problémy, protože jsem zkušený řemeslník, ale ti, kteří nejsou tak zkušení, budou mít určité problémy. Na desce stolu také chyběl spojovací prvek (takže o jednu hvězdičku méně), ale to mi nevadí - pár svorek a šroubů mám doma vždycky.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení