Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Základní skříňka "R-Line" 60 cm ušlechtilá šedá/bílá se zásuvkou Vicco

2 319,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193046915

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Základní skříňka "R-Line" 60 cm ušlechtilá šedá/bílá se zásuvkou Vicco"
Atraktivní design s prvotřídními předními stranami dotváří celkový obraz.

Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, takže lze snadno vyrovnat nerovnosti podlahy. Proto lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně vám umožní navrhnout si kuchyni podle vlastních představ. Čelní plochy, jednotlivé prvky s pracovní deskou nebo bez ní a jejich uspořádání lze měnit. Využijte náš obchod a sestavte si kuchyň sami.

Díky přiloženému ilustrovanému montážnímu návodu je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm


Materiál
korpus, deska: dřevotříska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Spojovací prvky: Kov


Zásuvková spodní skříňka 60 cm
- Barva přední části: ušlechtilá šedá
- 2x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x zásuvka, 1x vestavěná police, 4x nožičky, 3x plastová madla, 1x panel.
- Rozměry: 60 x 81,6 x 46 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 18,1 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Drahocenná šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 46cm
Výška: 81.6cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 18.1kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 10 hodnocení

4.6 z 5 Hvězdičky


60%

40%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 10, 2022 13:47

Úsporný lesklý čelní panel pro myčku nádobí 60 cm.

Koupili jsme částečně přestavitelnou myčku a hledali jsme přední panel. Bohužel se náš výrobce kuchyní dostal do platební neschopnosti, takže nebylo možné znovu objednat 100% odpovídající čelní panel. Měl jsem na výběr mezi tímto čelním panelem a speciálními rozměry IKEA. Nám se tento výrobek perfektně hodí do myčky a jeho rozměry odpovídají zadání. Součástí dodávky je i podstavec, ale ten je pro nás příliš "malý". Ale ani jsme to nepotřebovali. Přední strana má dvě strany, jedna je lesklá a druhá není úplně lesklá. Zde jsme vyvrtali šrouby. Balení bylo velmi dobré, přední část byla také zabalena do fólie a vypolstrována po celém obvodu (viz foto) a platforma byla uvnitř dobře zabalena. Nebyly na něm žádné škrábance ani nic podobného. Dodávané šrouby (8) a držáky (2) pro upevnění základní desky se nezdají být příliš kvalitní, ale svůj účel plní. Návod k použití je podle mého názoru zbytečný. Opět byly uvedeny pouze rozměry a poznámka, že přední panel by neměl být skladován venku za vlhkého počasí. Celkově jsme s výrobkem velmi spokojeni, protože přesně splňuje naše požadavky. Potřebovali jsme přední panel 60 v lesklé bílé barvě. Bílá barva je výrazná, není stoprocentně stejná jako "stará" bílá, ale s trochou více pečení a natírání by měla být v pořádku ;-). Je však VELMI podobná původní barvě kuchyně a každý, kdo někdy navštívil kuchyňské studio, potvrdí, že v kuchyni je mnoho odstínů bílé.

May 10, 2022 13:47

Dobrý poměr ceny a kvality

Z této řady jsem si pořídila celkem 3 stojací a 3 závěsné skříně a jsem naprosto spokojená. Vnitřek dveří je velmi pěkný a v této cenové relaci nejsou levné. Sbírka proběhla velmi rychle! Dodané nohy byly pro mě osobně příliš nízké, takže jsem je nahradil vyššími. Díky dobrému popisu výrobku jsem o něm věděl předem a při instalaci jsem měl vše připraveno. Samozřejmě nemůžete očekávat luxusní kuchyňský nábytek. Ale na kvalitu si opravdu nemůžete stěžovat! Koupil jsem tlumiče do dveří skříněk. Neexistuje žádný systém měkkého zavírání. Díky široké nabídce skříněk mohu svou malou kuchyň využít naplno. Upozorňujeme, že skříňky nemají standardní hloubku 60 cm! Deska stolu přesto pevně sedí na horní straně. Musíte jen dávat pozor na to, jak daleko musí deska stolu sahat. Nejedná se o neřešitelný problém. Skříňky bych si koupil znovu.

May 10, 2022 13:44

Krásné šatní skříně

Snadná montáž, pěkný vzhled, vynikající poměr cena/výkon.

May 10, 2022 13:45

Deurklink

Objednal jsem si zde kuchyň za 492 eur. Začalo to dobou dodání. 3-4 týdny! Po 4 dnech dorazila kuchyně s DHL, super inzerovaná, ofr, e-mail. Dobře, doručil jsem všechny balíčky na 9.4. Přišel jsem domů z práce v 17 hodin. Dlouhé přemýšlení, NE jak to dát dohromady jako začátečník!!!!!!! Jen vybalím dřevo a roztřídím ho. Návod se na první pohled zdá složitý, ale... Jako začátečník jsem okamžitě začal chápat návod a skládat vše postupně, jako by to dělal profesionální kuchař. Krása této kuchyně spočívá v tom, že samotný nábytek je velmi robustní a vynikající kvality. Nejdůležitější však je, abyste byli přesvědčeni o koupi kvalitních rukojetí. Dodávané jsou plastové.

May 10, 2022 13:46

Dobrý poměr ceny a kvality

Za tuto cenu velmi slušné skříně. První se sestavoval trochu obtížněji, ale druhý se dal dohromady bez problémů. Pokyny jsou velmi podrobné a dostatečné. Musíte však mít určité zkušenosti s montáží skříní. Pokud znáte jen skříně Ikea, tady určitě neuspějete ;) Také jsem vyměnil panty (závěsy na sklenice) za panty, které se zavírají hladce. A rukojeti jsou opravdu levné (plastové - co byste za tu cenu čekali). Také jsem je vyměnil za rukojeti z nerezové oceli. Protože je tu vždy otázka výšky nohou: viz foto. Maximální a minimální výška Pokud očekáváte kvalitu jako Nobilia, jste na omylu, protože stojí o něco více. Za tuto cenu jsou však velmi přijatelné kuchyňské skříňky. Dodávka navíc probíhá vněkolika fázích. Ale nebojte se, všechno bude v pořádku. Objednala jsem si tři skříně a přišly v 6 balíčcích s jedním číslem přepravy, ale v různých dnech. Ale všechny jsou tady ;)

May 25, 2022 11:00

Wow velmi pěkná kuchyně v ušlechtilé šedé barvě.

Velmi dobrá kvalita za rozumnou cenu, vždy se rád vrátím. Perfektní, pokračujte, jsme velmi spokojeni, montáž byla jednodušší, než jsme si mysleli.

May 10, 2022 13:49

Postupné úspěchy. Je vyžadováno řemeslné zpracování.

Skříňky nejsou instalovány v mé kuchyni, ale v koupelně jako police a skříňka. Takže musím hned říct, že vzhled byl pro mě trochu jiný a za tu cenu jsem nečekala víc, ale přesto mi přijde vzhled velmi atraktivní. Plastové rukojeti jsou špatné. Montáž skříněk rozhodně vyžaduje hodně manuální síly a nářadí, protože musíte vyvrtat spoustu otvorů tam, kde jiné obchody s nábytkem mají předvrtané otvory, které montáž usnadňují. Skříně působí po sestavení stabilním dojmem.

May 25, 2022 13:32

Montáž byla možná i samostatně...

Tuto kuchyni jsem si u vás koupil a také sám sestavil. S kuchyní jsem spokojená a cena také nebyla špatná. Mohu ji doporučit pouze v případě, že nemáte obě ruce levé.

May 10, 2022 13:50

Klasický box

Tato skříň je prostě fantastická, kvalita je prvotřídní a montáž je dostatečně snadná i pro lidi s určitými zkušenostmi. Stabilita je prostě fantastická, skříň je tak stabilní, že jsem už dlouho neviděl tak stabilní skříň. Negativním bodem je bohužel návod k montáži, který je třeba hodně vylepšit. Neměl jsem žádné větší problémy, protože jsem zkušený řemeslník, ale někdo, kdo není tak zkušený, bude mít problémy. Na desce stolu také chyběl spojovací prvek (takže o jednu hvězdičku méně), ale to mi nevadí - pár svorek a šroubů mám doma vždycky.

May 10, 2022 13:50

Kan passeren

Buďte opatrní. Všichni dělají stejnou chybu. Tato skříňka se nehodí do kuchyně Vicco S Line. Koupili jsme ho jako ostrov. Tento funguje dobře. Rukojeti jsou jako na obrázku. Hranaté a ošklivé. Proto jsme koupili nové, které se hodí ke staré kuchyni. Barva je také pěkná. Velmi shodné. Závěsy jsou však normální. Nelze srovnávat se SLine Vicco. Pravděpodobně žádné další položky pro Vicco (smyšlené jméno). Ty jsou 50 cm hluboké a 60 cm široké. Toto je linie R. Raúla.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení