Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Základní skříňka "R-Line" 40 cm beton/bílá se zásuvkou Vicco

2 149,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193389715

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Základní skříňka "R-Line" 40 cm beton/bílá se zásuvkou Vicco"
Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, které snadno vyrovnají nerovnosti podlahy. Proto lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně umožňuje vytvořit si individuální kuchyni. Čelní plochy, jednotlivé prvky s pracovními deskami nebo bez nich a jejich uspořádání lze navrhovat různými způsoby. Využijte náš obchod a sestavte si kuchyň sami.

Díky přiloženému ilustrovanému montážnímu návodu je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm


Materiál
Kostra, čela: dřevotřísková deska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Spojovací prvky: Kov


Zásuvková spodní skříňka 40 cm
- Barva čela: beton
- 1x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x zásuvka, 1x vestavěná police, 4x nožičky, 2x plastová madla, 1x panel.
- 1x pracovní deska 40 cm (volitelně)
- Rozměry: 40 x 81,6 x 46 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 14,5 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Kuchyňská skříňka jako stavebnice bez pracovní deskyPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Beton
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 46cm
Výška: 81.6cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 14.5kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

8 z 8 hodnocení

4.75 z 5 Hvězdičky


75%

25%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 27, 2022 12:43

Super koupit, doporučuji

Perfektní doplněk do mé kuchyně. Montáž byla trochu složitější. Nakonec vše dobře dopadlo a já jsem získal dvě robustní rohové základní jednotky. Velmi rychlé dodání, dobrý poměr cena/výkon a dobrá kvalita.

May 27, 2022 12:42

Velmi pěkné skříně za cenu

Vše bylo dodáno kompletní. Žádné poškození a barevný tón dobře ladí se stávající kuchyní. Měl jsem obavy kvůli předchozím recenzím, které zmiňovaly různé nedostatky. Objednala jsem si 3 skříňky z této série v ušlechtilé šedé barvě a vše bylo perfektní. Montáž s mým manželem, který není řemeslník, proběhla díky jasnému popisu hladce. Součástí balení byl i závěsný materiál, což jsme nečekali.

May 27, 2022 12:46

Jsem spokojen

Vše v pořádku. Dveře a čela zásuvek dorazily o 1 den později. Velmi bohatě dodávané šrouby a příslušenství. Součástí bylo dokonce i lepidlo na dřevo. Základní obložení s držáky a nožičkami si musíte označit sami a pečlivě je připevnit.

May 27, 2022 12:45

Jsem velmi spokojen!

S cenou a kvalitou jsem velmi spokojená, ale bohužel mi přišly rozbité dvoje skleněné dveře. Po kontaktování výrobce jsem do tří dnů obdržel náhradní dodávku a jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit

May 27, 2022 12:43

Čistě zpracováno!

Přeprava a příjezd výrazně rychlejší, než bylo uvedeno. Úhledně zabaleno a přestože se s balíkem špatně manipulovalo, vše bylo v pořádku. Čistě zpracované, přesné uložení .

May 27, 2022 12:44

Cena a kvalita jsou dobré!

Šatní skříň je velmi krásná a perfektně sedí. Kvalita je však dobrá, až na to, že rohy nebyly čistě dokončeny. Povlak byl ve dvou rozích odlomený. Vyretušovala jsem ho pomocí tippexu. Funguje to. Jinak je vše v pořádku.

May 27, 2022 12:45

Spodní skříňka pro sporák E v kuchyňce

Cena a výkon v pořádku. Není příliš stabilní. Pokud ji však nainstalujete do kuchyňské linky, je to v pořádku. Všechny otvory byly vyvrtány přesně a všechny díly byly součástí dodávky. Mohu jen doporučit

May 27, 2022 12:50

Skvělý šatník!

Tato skříň je prostě super, kvalita je prvotřídní, montáž je pro lidi s kutilskými zkušenostmi poměrně snadná. Stabilita je prostě super, skříň je tak stabilní, už dlouho jsem neviděl skříň, která by byla tak stabilní. Negativní je bohužel návod k montáži, který je třeba ještě hodně vylepšit. Neměl jsem žádné větší problémy, protože jsem zručný řemeslník, ale někdo, kdo není tak zručný, bude mít několik problémů. Kromě toho chybělo upevnění pracovní desky (proto odečtení jedné hvězdičky), ale to mnou nemůže otřást - vždy mám doma pár držáků a šroubů.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení