Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Základní skříňka "R-Line" 40 cm Bordeaux vysoký lesk/bílá se zásuvkou Vicco

2 249,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193556315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Základní skříňka "R-Line" 40 cm Bordeaux vysoký lesk/bílá se zásuvkou Vicco"
Atraktivní design s prvotřídními předními stranami dotváří celkový obraz.

Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, takže lze snadno vyrovnat nerovnosti podlahy. Proto lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně vám umožní navrhnout si kuchyni podle vlastních představ. Čelní plochy, jednotlivé prvky s pracovní deskou nebo bez ní a jejich uspořádání lze měnit. Využijte náš obchod a sestavte si kuchyň sami.

Díky přiloženému ilustrovanému montážnímu návodu je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Přední strana: Bordeaux s vysokým leskem
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm


Materiál
Přední strana (Bordeaux): dřevotříska, 18 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Spojovací prvky: KovZásuvková spodní skříňka 40 cm
- Barva přední části: bordó červená (vysoký lesk)
- 1x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x zásuvka, 1x vestavěná police, 4x nožičky, 2x plastová madla, 1x panel.
- 1x pracovní deska 40 cm (volitelně)
- Rozměry: 40 x 81,6 x 46 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 14,5 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Kuchyňská skříňka jako stavebnice bez pracovní deskyPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Bordeaux s vysokým leskem
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 46cm
Výška: 81.6cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 14.5kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 10 hodnocení

4.6 z 5 Hvězdičky


60%

40%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 17, 2022 12:53

Nad stránkami

Před nákupem jsem také konzultoval některé recenze a byl jsem připraven si myslet, že nábytek je horší kvality, což není překvapující za tuto cenu. Heren Je to dobré !!!! Velmi rychlé dodání (ani ne potvrzení o odeslání, ale kurýr už ho přivezl 👏👏), opravdu dobře zabalené, správný návod na montáž a dokonce v němčině! Montáž byla velmi snadná, dokonce i pro mě jako ženu nebyly žádné problémy👍. Je však třeba říci, že nejen přední strany jsou dobře provedené. Koupil jsem mnohem dražší nábytek, jehož kostra byla mnohem horší. Kuchyň v mém domě, která stála přes 1 000 EUR, má na některých částech nábytku horší podlahu, přestože ji kompletně smontovala a nainstalovala profesionální firma. S novou kuchyní do bungalovu jsem tedy velmi spokojená 👍 a doporučila bych ji i všem mladým lidem, kteří chtějí ušetřit a chtějí kvalitní kuchyni. Mám rohovou spodní skříňku, dřez a skříňku s 80 zásuvkami v malé řadě a nyní jsem přidala rohovou nástěnnou skříňku. Pracovní desku BM jsem si pořídila jen proto, že jsem chtěla, aby byla průběžná. TOP Děkujeme vám a těšíme se na další setkání!

May 17, 2022 12:52

Velmi dobré.

Skříň je opravdu dobře vyrobená. Za tuto cenu jsem čekal něco horšího. Používám ji jako koupelnovou skříňku. Mohu uložit opravdu hodně věcí. Má pěkný lesklý povrch a působí velmi pevným dojmem. Montáž a instalace byly velmi snadné. Balení a přeprava nebyly vůbec složité!

May 17, 2022 12:54

Široká nabídka kuchyňského nábytku

Kuchyňskou skříňku z této série jsem již obdržela. Tentokrát jsem byl natolik chytrý, že jsem si objednal nejen pěknou rukojeť, ale také rohové zarážky s měkkým zavíráním. Nábytek by byl dodán mnohem rychleji, než se očekávalo. Řidiči Amazonu však mají zlozvyk nechávat vše v uličce. Dokonce ani nezvoní předem.

May 17, 2022 12:55

Basis-Kabinett

Šatní skříň Dehn vřele doporučujeme. Je velmi robustní a krásný. Výšku si můžete nastavit podle svých potřeb. Bylo by hezké, kdyby tam byla další police. Líbí se mi také hloubka 45 cm. Už nejsem nejmladší a hloubka je velmi pohodlná, snadno dosáhnete na záda.

May 17, 2022 12:55

Velká skříňka s umyvadlem

Vynikající skříň na prádlo!!!! Panely jsme neinstalovali. Má nastavitelné nožičky a lépe se čistí! Bezvadný výrobek! Koupila jsem dřez bez pracovní desky, protože moje dcera si koupila stejný dřez s pracovní deskou, ale nepoužívala ho! Dala mi ho jako dárek. Koupím si další kousky z této řady. Zdá se, že je vysoce kvalitní. Rukojeti jsou plastové, ale lze je vyměnit. To mi prozatím stačí!!! Doporučení ke koupi! !!!

May 31, 2022 11:16

Krásná kuchyně za rozumný rozpočet

V době nedostatku materiálu a obrovských čekacích lhůt v kuchyňském studiu jsem si zde mohl rychle a levně pořídit kuchyň do svých pronajatých bytů. Líbilo se mi to natolik, že v tom budu pokračovat, protože to bylo stále levnější, včetně nákladů na montáž, a přineslo to skvělý výsledek.

August 31, 2022 12:30

skvělá cena

Kuchyně se mi opravdu líbí. Přesně tak jsem si to představoval a tak to také dopadlo.

Kundenbilder hochgeladen:

May 17, 2022 12:57

Přidejte všechny šrouby

Šatník splnil má očekávání. Chyběly však nejdůležitější šrouby pro montáž skříně. 8 kusů B1 6,3x50 mm. Bohužel je bylo nutné zakoupit zvlášť, což bylo trochu nepříjemné.

May 17, 2022 12:57

Ok

Navzdory problémům s dodáním nejsou s výrobkem žádné problémy.

May 17, 2022 12:56

Makaken

Dobrý šatník.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení