Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Základní skříňka "Fame-Line" 60 cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco

2 499,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194467115

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Základní skříňka "Fame-Line" 60 cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco"
Kuchyňská řada Fame-Line je moderní a praktický kuchyňský modul s moderním vzhledem. Čela jsou lakovaná ve vysokém lesku a poskytují ušlechtilý design, který dokonale ladí s barvou skříně.
Krásně tvarované úchytky dvířek harmonicky dotvářejí celkový vzhled této řady kuchyní. Různé typy našich skříní nabízejí dostatek prostoru a úložného prostoru pro každý účel.
Pohodlné panty s tichým dovíráním zajišťují pohodlné používání a kvalitní kovové pojezdy zásuvek zaručují dlouhou životnost kuchyňského nábytku. Skříně jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, takže lze snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Modulární konstrukce kuchyně umožňuje také individuální design. Čelní stěny, jednotlivé skříňky a jejich uspořádání lze libovolně volit. Využijte náš obchod a sestavte si vlastní kuchyň.

Montáž je velmi snadná díky ilustrovanému montážnímu návodu!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barva(y)
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm

Materiál
Trup, čela: dřevotřísková deska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Skleněná vložka: sklo, 4 mm
Spojovací prvky: Kov

Spodní skříňka 60 cm
- Barva přední části: antracitová (vysoký lesk)
- 2x výklopná dvířka, 1x vestavěná police, 4x nožičky, 2x plastová madla, 1x panel
- Rozměry: 60 x 82 x 51,6 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 19,7 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 51.6cm
Výška: 82cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 19.7kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

5 z 5 hodnocení

4.8 z 5 Hvězdičky


80%

20%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 12, 2022 19:03

Přestavba zásuvek je poměrně jednoduchá...

Skříňku jsem si koupila jako doplněk do kuchyně, protože jsem překvapivě téměř potřebovala 4 přihrádky na zásuvky. Výška této skříňky byla totožná s výškou mé kuchyně a její přestavba na zásuvku byla pro mě jako pro hobbyistu poměrně snadná. Díky velkým nastavitelným nohám se hodí a vyniká. Nakonec však vidíte pouze přední část a troubu. Dodává se s pěknou rukojetí, ale já ji nepoužívám! Objednávka dorazila po 2 dnech a byla dobře zabalena. Materiál je vysoce kvalitní, všechny šrouby a panty jsou kompletně.....

July 19, 2022 09:45

Kuchyně Vicco je prostě úžasná

Miluji nábytek Koupil bych si znovu a znovu. Montáž byla super a snadná Materiál je velmi krásný, mohu ho všem jen doporučit.

Kundenbilder hochgeladen:

May 12, 2022 19:04

Výrazné zlepšení kvality v posledních 3 letech

Od této společnosti jsem si asi před 3 lety koupil stoupačky, lišty a nástěnné skříňky a vše bylo tehdy opravdu špatné, od dodávky každých 5 let až po rozbité police, mizerné balení a špatnou kvalitu. Nyní jsem si znovu objednala 5 nástěnných skříněk. Myslel jsem si, že potřebuji jen mnohem více lepidla a dalších a více šroubů a hřebíků. Ale: bylo to dodáno najednou, žádné police rozbité, protože super efektivně zabalené, žádný nadměrný odpad, dostatek hřebíků a šroubů a držáků, vše nainstalováno, plus softclose pro dveře. Musím říct, že jsem nadšená, dokonce i hmoždinky a šrouby na zavěšení byly součástí balení. Teď je pryč, doporučte to, všechno!

May 12, 2022 19:06

Robustní (kuchyňská) skříň

Skříně Vicco jsou vysoce kvalitní. Navíc vypadají skvěle, ať už si vyberete jakoukoli přední stranu. Díky rozmanitosti velikostí, tvarů a barev si každý najde něco pro sebe. Cena je dobrá. Montáž zvládne i nezkušený laik s několika málo nástroji a v přiměřeném čase. Rozhodně lze doporučit!

May 12, 2022 19:07

Nástěnný box

Tuto skříň jsme koupili jako doplněk a téměř splňuje naše očekávání. O nosnosti 5 kg na prkno jsme nevěděli (možná jsme ji přehlédli). Upevňovacím materiálem jsou 2 malé kusy kolejnic, které jsou připevněny malými hmoždinkami (8 mm). Protože však naše talíře váží každý 0,5 kg, museli jsme náš plán přehodnotit. Přesto vypadá dobře, a pokud nechcete celou sadu pro 12 osob, můžete si ji bez obav koupit.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení