Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Věšák na stěnu "R-Line", Sonoma/Bílá, 60 cm, Vicco

1 609,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193022315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Věšák na stěnu "R-Line", Sonoma/Bílá, 60 cm, Vicco"
  • Horní věšák do kuchyně "R-Line" je optimálním řešením pro každou domácnost. Jeho stylový vzhled a snadné používání vám usnadní skladování nádobí a dalších kuchyňských pomůcek.
  • Věšák na nádobí s možností přizpůsobení potřebám a možností rozšíření o další moduly. Obsahuje dvě dvířka a zavřenou polici.
  • ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Moderní kuchyně je více než jen prostor pro vaření. Je to místo, kde se rodina potkává, kde se sdílí zážitky a vytváří nezapomenutelné momenty. Proto je důležité mít správné vybavení, které naše kuchyni udělá kompletní. Věšák na stěnu, R-Line, je řešením, které dokáže přidat stylový prvek a zároveň funkčnost do vaší kuchyně. Tento věšák je navržen speciálně pro kuchyně a nabízí řešení pro všechny druhy nádobí. Horní věšák vám umožní snadno používat hrnce a pánve, přitom uvolní prostor na pracovní desce. Věšák na nádobí je ideální pro ukládání talířů a skleniček, zatímco jedna zavřená policie vám umožní ukládat další kuchyňské potřeby. R-line je k dispozici v různých barvách a konfiguracích, což umožňuje přizpůsobit ho vašim potřebám a stylu. Navíc, R-line je vybaven moduly převedené podle potřeby, takže můžete získat další moduly podle vašich požadavků. Věšák na stěnu, R-line, není jen praktickým doplňkem do vaší kuchyně. Je to dokonalé řešení, které vám umožní uspořádat kuchyni, abyste mohli více času trávit s rodinou a přáteli. S R-line se stanete mistrem organizace a můžete si být jisti, že všechny vaše kuchyňské potřeby budou na svém místě.

---

Technické údaje:


Barvy:
Sonoma, Bílá

Rozměry:
60 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
11.12 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
13.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 60cm
Délka: 31cm
Hmotnost: 11.12kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 783 hodnocení

4.64 z 5 Hvězdičky


66%

33%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 633 hodnocení

May 13, 2022 08:25

Vložka do boxu Vicco

Skříň se skládá ze dvou částí, nejprve z dvířek a poté ze zadních panelů. Bohužel jedny skleněné dveře byly rozbité, ačkoli obal nebyl poškozený, což jsem samozřejmě rozporoval, a o týden později byl doručen zbytek. Prodejce se vzdal vrácení první dodávky a poslal mi dvoje nové dveře, což znamenalo, že jsem potřebovala více času na sestavení skříně. Potřebný montážní materiál je součástí dodávky. Zvláště se mi líbí nástěnný držák (viz foto), pomocí kterého lze po montáži na stěnu upravit vzdálenost a výšku a provést drobné korekce. Skříň se montuje velmi snadno a rychle, uložení je adekvátní ceně, bohužel pravé dveře jsou o něco větší, což se nedá 100% napravit ani delšími pokusy, ale dokážu to akceptovat. Jsem spokojen jak s cenou, tak s prodejcem, takže celkově je to dobré.

June 1, 2022 15:16

Jdi!

Bohužel ne všechny jsou kompletní!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení