Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Věšák na stěnu "R-Line", Sonoma/Bílá, 30 cm, Vicco

1 539,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193066715

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Věšák na stěnu "R-Line", Sonoma/Bílá, 30 cm, Vicco"
  • Horní věšák do kuchyně "R-Line" je optimálním rozhodnutím pro každou domácnost. Díky jeho stylovému vzhledu a univerzálnímu použití vám usnadní každodenní život v kuchyni.
  • Věšák na nádobí s uzavřenou policí a modulárním systémem umožňuje přizpůsobit ho svým potřebám a získat další moduly pro více úložného prostoru.
  • ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 30 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Věšák na stěnu R-Line je řešením pro každou moderní kuchyni. Doufáme, že jste už unaveni z toho, že vás otravují úložné prostory, které vám plní kuchyň dalšími nádobím a předměty. Věšák na stěnu R-Line vám nabízí funkční řešení, které vám ulehčí život a zároveň krásně vypadá. Série R-Line je k dispozici v různých konfiguracích, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Věšák na stěnu R-Line je ideální pro kuchyně, kde je třeba ukládat nádobí. Věšák na nádobí je jedním z klíčových prvků této řady. Mnoho lidí má problémy s ukládáním nádobí do kuchyně, ale s věšákem na nádobí R-Line se to již nestane. Všechno nádobí je hezky seřazeno a má své místo. Dále je tu horní věšák, který je skvělým řešením pro ukládání dalších předmětů v kuchyni. Už nikdy nebudete muset hledat místo pro kuchyňské pomůcky, které vám dříve plnily pracovní plochu. Horní věšák na stěnu R-Line se postará o to, aby měly vaše nádobí a pomůcky v kuchyni své místo. Věšák na stěnu R-Line je naprosto uzavřený, a proto je perfektním řešením pro ty, kteří chtějí mít svou kuchyni vždy čistou. S uzavřenou policí máte všechny své předměty hezky seřazené a chráněné před prachem a špínou. Celkově řečeno, Věšák na stěnu R-Line je kompletním řešením pro vaši kuchyni. Je funkční, snadno použitelný a hezký na pohled. Pokud máte problémy s ukládáním nádobí a dalších věcí v kuchyni, Věšák na stěnu R-Line je tím pravým řešením pro vás.

---

Technické údaje:


Barvy:
Sonoma, Bílá

Rozměry:
30 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
6.1 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
7.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 30cm
Výška: 60cm
Délka: 31cm
Hmotnost: 7.1kg

10 z 783 hodnocení

4.64 z 5 Hvězdičky


66%

33%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 633 hodnocení

May 13, 2022 08:25

Vložka do boxu Vicco

Skříň se skládá ze dvou částí, nejprve z dvířek a poté ze zadních panelů. Bohužel jedny skleněné dveře byly rozbité, ačkoli obal nebyl poškozený, což jsem samozřejmě rozporoval, a o týden později byl doručen zbytek. Prodejce se vzdal vrácení první dodávky a poslal mi dvoje nové dveře, což znamenalo, že jsem potřebovala více času na sestavení skříně. Potřebný montážní materiál je součástí dodávky. Zvláště se mi líbí nástěnný držák (viz foto), pomocí kterého lze po montáži na stěnu upravit vzdálenost a výšku a provést drobné korekce. Skříň se montuje velmi snadno a rychle, uložení je adekvátní ceně, bohužel pravé dveře jsou o něco větší, což se nedá 100% napravit ani delšími pokusy, ale dokážu to akceptovat. Jsem spokojen jak s cenou, tak s prodejcem, takže celkově je to dobré.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70596 hodnocení