Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Věšák na stěnu "R-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 40 cm, Vicco

1 609,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193571615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Věšák na stěnu "R-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 40 cm, Vicco"
  • Univerzální horní věšák do kuchyně "R-Line" je tím nejlepším řešením pro vaše prostorové potřeby. S jeho stylovým vzhledem a snadným používáním se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti.
  • Věšák na nádobí s moduly podle potřeby a možností rozšíření. Uzavřená policie zajišťuje bezpečné uložení.
  • ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
R-Line je vynikajícím řešením pro vaši kuchyň. Jedná se o věšák na stěnu, který je vhodný na nádobí, talíře, hrnce a pokrmové dekorace. Jeho všestrannost z něj dělá perfektní volbu pro každou domácnost. Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je vybaven uzavřenou policií, která chrání obsah před prachem a znečištěním. Díky modulům je tento věšák přizpůsobitelný podle vašich potřeb. Pokud budete potřebovat více polic, jednoduše si je přidejte. R-Line není jen praktický, ale také designově krásný. Díky různým barvám a konfiguracím, můžete svou kuchyň úplně přetvořit. Může být moderní a minimalistická nebo tradiční s nostalgickým vlivem. Tento věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je také dokonalým doplňkem pro zlepšení vaší produktivity a efektivnosti, když vaříte. Každý, kdo tráví čas v kuchyni ví, že praktičnost, snadná údržba, a dokonalý design jsou klíčové prvky. R-Line vám umožní mít všechny tyto prvky současně. Přinese vám nejenom praktičnost, ale také zlepšení estetiky vaší kuchyně. Pokud chcete mít dokonalou kuchyň, R-Line je tou nejlepší volbou.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bordó červená vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
40 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
8.02 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
10 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bordó červená vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 40cm
Výška: 60cm
Délka: 31cm
Hmotnost: 8.02kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 732 hodnocení

4.67 z 5 Hvězdičky


67%

32%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 582 hodnocení

May 31, 2022 11:16

Krásná kuchyně za rozumný rozpočet

V době nedostatku materiálu a obrovských čekacích lhůt v kuchyňském studiu jsem si zde mohl rychle a levně pořídit kuchyň do svých pronajatých bytů. Líbilo se mi to natolik, že v tom budu pokračovat, protože to bylo stále levnější, včetně nákladů na montáž, a přineslo to skvělý výsledek.

May 17, 2022 12:38

Super

Když zásilka dorazila, překvapila mě kvalita (za tu cenu !!!!). Přeprava trvala chvíli, ale za cenu, že to není špatné. Dvakrát jsem psal prodejci a vždy mi odpověděl druhý den. Tak by to mělo být! Důvěřuji kvalitě a stabilitě. Montáž je hračka !!!! Uvítali bychom poznámku, že balíček obsahuje 2 zásilky !!!!.

May 12, 2022 12:41

Perfektní doplněk k...

Perfektní kombinace s naší kuchyní Vicco, kterou jsme si právě objednali.... Byla přesně o 40 cm kratší a naštěstí se tato skříň dala zakoupit samostatně. Původně nám bylo řečeno, že dodání bude trvat asi 10 dní, ale po necelých třech dnech nábytek dorazil a my jsme mohli kuchyň dokončit. Skříň dorazila s DHL, skvěle zabalená, kompletní a přesvědčivé kvality, stejně jako kompletní kuchyně před ní. Jsme více než spokojeni a v budoucnu se na tohoto dodavatele vždy obrátíme, až budeme potřebovat něco nového.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení