Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Věšák na stěnu "R-Line", Bílá vysoký lesk/Bílá, 40 cm, Vicco

1 509,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192749015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Věšák na stěnu "R-Line", Bílá vysoký lesk/Bílá, 40 cm, Vicco"
  • Univerzální horní věšák do kuchyně "R-Line" je tím nejlepším řešením pro vaše prostorové potřeby. S jeho stylovým vzhledem a snadným používáním se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti.
  • Věšák na nádobí s moduly podle potřeby a možností rozšíření. Uzavřená policie zajišťuje bezpečné uložení.
  • ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
R-Line je vynikajícím řešením pro vaši kuchyň. Jedná se o věšák na stěnu, který je vhodný na nádobí, talíře, hrnce a pokrmové dekorace. Jeho všestrannost z něj dělá perfektní volbu pro každou domácnost. Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je vybaven uzavřenou policií, která chrání obsah před prachem a znečištěním. Díky modulům je tento věšák přizpůsobitelný podle vašich potřeb. Pokud budete potřebovat více polic, jednoduše si je přidejte. R-Line není jen praktický, ale také designově krásný. Díky různým barvám a konfiguracím, můžete svou kuchyň úplně přetvořit. Může být moderní a minimalistická nebo tradiční s nostalgickým vlivem. Tento věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je také dokonalým doplňkem pro zlepšení vaší produktivity a efektivnosti, když vaříte. Každý, kdo tráví čas v kuchyni ví, že praktičnost, snadná údržba, a dokonalý design jsou klíčové prvky. R-Line vám umožní mít všechny tyto prvky současně. Přinese vám nejenom praktičnost, ale také zlepšení estetiky vaší kuchyně. Pokud chcete mít dokonalou kuchyň, R-Line je tou nejlepší volbou.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bílá vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
40 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
8.02 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
10 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bílý vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 40cm
Výška: 60cm
Délka: 31cm
Hmotnost: 8.02kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 770 hodnocení

4.6 z 5 Hvězdičky


62%

37%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 620 hodnocení

June 1, 2022 10:15

Pěkná malá skříňka....

Rohová skříň se mi opravdu líbí, vypadá dobře a má spoustu úložného prostoru. ...Montáž byla poměrně snadná, až na dveře s panty.

May 31, 2022 18:53

Skvělá umyvadlová skříňka!

Velmi dobrá umyvadlová skříňka !!! Panely jsme nemontovali. Má nastavitelné nožičky a lépe se čistí! Bezchybný produkt! Koupila jsem dřezovou skříňku bez horní desky, protože moje dcera si koupila stejnou dřezovou skříňku s horní deskou, ale nepoužívala ji! Dala mi ho jako dárek. Z této série si pořídím ještě několik kusů. Vypadá kvalitně. Rukojeti jsou plastové, ale lze je vyměnit. V současné době mi stačí.

May 31, 2022 06:54

Skvěle se hodí do mé malé kuchyně

Rozměry jsou skvělé a montáž byla snadná. Díky stejnému barevnému tónu jsem si s vámi také mohl namíchat sérii.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70387 hodnocení