Věšák na stěnu R-Line Antracitový vysoký lesk 60 cm Vicco
2 199,00 Kč*
% 3 069,00 Kč* (Ušetřeno 28.35 %)
Číslo výrobku:
425142192750615
Informace o výrobku "Věšák na stěnu R-Line Antracitový vysoký lesk 60 cm Vicco"
- Horní věšák do kuchyně "R-Line" je optimálním řešením pro každou domácnost. Jeho stylový vzhled a snadné používání vám usnadní skladování nádobí a dalších kuchyňských pomůcek.
- Věšák na nádobí s možností přizpůsobení potřebám a možností rozšíření o další moduly. Obsahuje dvě dvířka a zavřenou polici.
- ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Tato závěsná skříňka se dvěma dvířky má přehledný prostor s policí. Nádobí i zásoby lze rozdělit do dvou úrovní a mít je po ruce.
---
Technické údaje:
Barva korpusu:Bílá
Barva přední strany:
Antracitový vysoký lesk
Rozměry:
60 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál úchytek:
Plast v kovovém vzhledu
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
2
Počet polic:
1
Počet úchytek:
2
Počet dveří:
2
Čistá hmotnost bez obalu:
13.1 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
15.2 kg
---
"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Ausführung: | nástěnná skříňka |
|---|---|
| Barva: | Antracitový vysoký lesk |
| Barva: | antracit |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Nástěnná skříňka 60 cm |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 60cm |
| Délka: | 31cm |
| Hmotnost: | 13.1kg |
Prodáno s
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie