Věšák na stěnu R-Line Antracitový vysoký lesk 40 cm Vicco
1 879,00 Kč*
% 2 629,00 Kč* (Ušetřeno 28.53 %)Ihned k dispozici, dodací lhůta 7 - 8 dny
Předběžná platba
- Univerzální horní věšák do kuchyně "R-Line" je tím nejlepším řešením pro vaše prostorové potřeby. S jeho stylovým vzhledem a snadným používáním se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti.
- Věšák na nádobí s moduly podle potřeby a možností rozšíření. Uzavřená policie zajišťuje bezpečné uložení.
- ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 60 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
---
Technické údaje:
Barva korpusu:Bílá
Barva přední strany:
Antracitový vysoký lesk
Rozměry:
40 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál úchytek:
Plast v kovovém vzhledu
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
2
Počet polic:
1
Počet úchytek:
1
Počet dveří:
1
Čistá hmotnost bez obalu:
10 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
12.1 kg
---
"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Ausführung: | nástěnná skříňka |
|---|---|
| Barva: | Antracitový vysoký lesk |
| Barva: | antracit |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Nástěnná skříňka 40 cm |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 40cm |
| Výška: | 60cm |
| Délka: | 31cm |
| Hmotnost: | 10kg |
0 z 0 hodnocení
Prodáno s
2.459 , 00 Kč * 3 389,00 Kč*
2.759 , 00 Kč * 3 729,00 Kč*
2.709 , 00 Kč * 3 629,00 Kč*
3.559 , 00 Kč * 4 879,00 Kč*
Stejné zboží
3.559 , 00 Kč * 4 879,00 Kč*
20.269 , 00 Kč * 27 729,00 Kč*
21.029 , 00 Kč * 29 559,00 Kč*
3.339 , 00 Kč * 4 679,00 Kč*
21.489 , 00 Kč * 29 529,00 Kč*
Příslušenství
2.779 , 00 Kč * 3 879,00 Kč*