Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Věšák na stěnu "Fame-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 50 cm, Vicco

1 979,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194489315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Věšák na stěnu "Fame-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 50 cm, Vicco"
  • Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
  • Navrhněte si kuchyň svých snů: "Fame-Line" vám umožňuje přizpůsobit si kuchyň na míru kombinací různých modulů.
  • ROZMĚRY: Věšák na stěnu do kuchyně má následující parametry: Šířka: 50 cm, Výška: 72 cm, Hloubka: 34,1 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí na stěnu do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Fame-Line nabízí nástěnné skříňky ideální pro kuchyně. Tyto skříňky jsou připevněny na zeď a nabízejí dostatek úložného prostoru pro kuchyňské náčiní, hrnce a pokrmy. Kromě toho, že jsou velmi praktické, jsou také stylové a moderní. Díky různým konfiguracím lze nástěnnou skříňku přizpůsobit individuálním potřebám. Vzduchové tlumiče umožňují jemné zavírání dveří, což výrazně snižuje hluk. Široká škála barev a materiálů, jako jsou MDF fronty, umožňuje snadné sladění s dalšími prvky v kuchyni. Sérii lze rozšířit o další moduly, a to bez ohledu na potřeby uživatele. Díky všem těmto výhodám je Fame-Line nástěnná skříňka ideální volbou pro každou moderní domácnost.

---

Technické údaje:


Barvy:
Antracitový vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
50 x 72 x 34.1 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Doplňkový materiál:
MDF

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
16.72 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
18.7 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka pro samostatnou montáž (Poznámka: dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"Fame-Line" nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.

Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 50cm
Výška: 72cm
Délka: 34.1cm
Hmotnost: 18.7kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 643 hodnocení

4.68 z 5 Hvězdičky


68%

31%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 493 hodnocení

May 30, 2022 17:44

Top za málo peněz!!!

Snadno se sestavuje, vypadá skvěle a úložný prostor je také v pořádku.

May 6, 2022 08:43

Výrazné zlepšení kvality za poslední 3 roky

Od této společnosti jsem si asi před 3 lety koupila obklady, lišty a nástěnné skříňky a vše bylo tehdy opravdu špatné, od 5leté dodací lhůty až po rozbité police, od mizerného balení až po špatnou kvalitu. Nyní jsem si objednala dalších 5 nástěnných skříněk. Myslel jsem, že potřebuji jen mnohem více lepidla a více šroubů a hřebíků. Ale: dorazila najednou, žádné police se nepoškodily, protože balení bylo velmi efektivní, žádný nadměrný odpad, dostatek hřebíků, šroubů a držáků, vše bylo na svém místě a dveře se bez problémů zavřely. Musím říct, že jsem velmi nadšený, dokonce i hmoždinky a šrouby pro zavěšení byly součástí dodávky. Nyní se stala nutností, všechno!

May 12, 2022 10:15

Rychlé dodání

Velmi pěkné skříňky jsem velmi spokojená snadná montáž zásuvky jsou propracovanější hodně úložného prostoru krásná barva mohu jen doporučit

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení