Toaletní stolek Sherry Bílá 120 cm s osvětlením LED Vicco
7 849,00 Kč*
% 10 669,00 Kč* (Ušetřeno 26.43 %)
Číslo výrobku:
425142194795515
Informace o výrobku "Toaletní stolek Sherry Bílá 120 cm s osvětlením LED Vicco"
- Stůl na oblékání se světlem "Sherry" je optimální volbou pro každou domácnost. Stylový vzhled, snadné používání a praktické osvětlení usnadní každodenní oblékání.
- Kosmetický stůl s obdélníkovým zrcadlem a policemi pro ukládání krabic. Robustní konstrukce zajišťuje stabilitu a pevnost stolu.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 75 cm, Hloubka: 55 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
---
Technické údaje:
Barva:
Bílá
Rozměry:
120 x 75 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
54.35 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
54.35 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiálSérie nábytku "Sherry" zahrnuje vybavení ložnice včetně toaletních stolků. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích nabízí všestranné možnosti designu. Dodejte své ložnici osobitý vzhled s nábytkem ze série "Sherry".
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílý |
| Možnost sedadla: | bez |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem a řetězem LED |
| Šířka: | 120cm |
| Výška: | 75cm |
| Délka: | 55cm |
| Hmotnost: | 54.2kg |
Prodáno s
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie