Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Sherry", Bílá, 120 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco

8 099,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194802015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Sherry", Bílá, 120 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Sherry" je optimální volbou pro každou domácnost. Jeho stylový vzhled a snadné použití Vás nadchnou už při prvním pohledu.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem nabízí robustní konstrukci a praktickou polici na krabice, doplněnou velkým obdélníkovým zrcadlem pro maximální pohodlí při líčení.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 75 cm, Hloubka: 55 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Sherry je multifunkční kousek nábytku, který rozhodně nezklame. Je to ideální kousek pro každou ženu, která si chce užívat kosmetické a líčící rituály v pohodlí svého domova. Stůl na oblékání, kosmetický stůl se zrcadlem a stůl na líčení jsou jen některé z jeho funkcí. Díky světlu a židli, která je k němu připojená, je každá činnost u něj mnohem pohodlnější. To vše s robustní konstrukcí, která zajistí, že se budete moci dlouho těšit z tohoto kousku nábytku. Police na krabice 26x26 poskytují dostatek úložného prostoru a velké obdélníkové zrcadlo umožní dokonalé líčení i úpravu vzhledu. Navíc je tento model toaletního stolku k dispozici v různých verzích, takže si můžete vybrat přesně ten, který vám nejvíce vyhovuje.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
120 x 75 x 55 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
56.08 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
60.04 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílý vysoký lesk
Dokončení: Sherry, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 120cm
Výška: 75cm
Délka: 55cm
Hmotnost: 93.1kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 135 hodnocení

4.57 z 5 Hvězdičky


58%

41%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení