Toaletní stolek Ruben Bílá 60 cm s LED osvětlením Vicco
3 889,00 Kč*
% 5 199,00 Kč* (Ušetřeno 25.2 %)
Číslo výrobku:
425142194932415
Informace o výrobku "Toaletní stolek Ruben Bílá 60 cm s LED osvětlením Vicco"
- Stůl na oblékání se světlem "Ruben" je optimálním designem pro každou domácnost. Jeho stylový vzhled a snadné používání z něj dělá dobré rozhodnutí pro zábavné používání.
- Kosmetický stůl se zrcadlem je ideální pro kreativní líčení. Nabízí velkou plochu pro kosmetické potřeby a zrcadlo pro dokonalý výsledek.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 142,7 cm, Hloubka: 48 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
---
Technické údaje:
Barva:
Bílá
Rozměry:
60 x 142.7 x 48 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
21.475 kg.
Hrubá hmotnost včetně obalu:
22.47 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál"Ruben" je nábytková série, která zahrnuje nábytek do koupelny, ložnice, dětského pokoje, toaletního stolku, obývacího pokoje, skříně a pracovny. S mnoha možnostmi pro jednotlivé jednotky a sestavy nabízí všestranné možnosti designu.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem a řetězem LED |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 142.7cm |
| Délka: | 48cm |
| Hmotnost: | 22.47kg |
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie