Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Max", Bílá, 110 cm, Vicco

2 229,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192565615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Max", Bílá, 110 cm, Vicco"
  • Toaletní komoda "Max" je univerzálním řešením pro každou domácnost. Krásný design a snadné používání se postarají o styl a komfort Vaší toalety.
  • Toaletní stůl se zrcadlem nabízí elegantní obdélníkové zrcadlo, které splní svůj účel a zároveň vypadá dobře.
  • ROZMĚRY: Kosmetický stůl má následující parametry: Šířka: 110 cm, Výška: 75 cm, Hloubka: 49 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Max je toaletní stolek, který v sobě spojuje funkčnost a eleganci. Tento model je k dispozici v různých verzích, takže si každý může zvolit ten, který nejvíce vyhovuje jeho vkusu a potřebám. Max je vyroben z kvalitních materiálů a je velmi odolný, takže ho můžete používat dlouhé roky. Toaletní stolek Max je skvělým doplňkem pro každou ženu, která si ráda dopřává chvíle na dokonalou úpravu svého vzhledu. Díky Maxovi si můžete vytvořit svůj vlastní kosmetický koutek, který bude zároveň pohodlný a praktický. Kromě toho, že Max usnadňuje každodenní péči o pleť a vlasy, také dodává vašemu interiéru na elegance a sofistikovanosti. S toaletním stolekem Max získáte nejen skvělý nástroj pro svou krásu, ale také nádherný kousek nábytku, který dělá váš domov ještě hezčím a útulnějším. Max je skvělým dárkem pro každou ženu, která si cení vlastního stylu a vkusu. S Maxem se každý den budete cítit krásně a sebevědomě.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
110 x 75 x 49 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
25.61 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
26.6 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: obdélníkový závěst
Šířka: 110cm
Výška: 75cm
Délka: 49cm
Hmotnost: 25.61kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

5 z 5 hodnocení

4.8 z 5 Hvězdičky


80%

20%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 7, 2022 12:27

Prostorově úsporná skříň

Skvělá deska na líčení, jednoduchá a praktická. Jedinou nevýhodou je, že šrouby se při lehkém utažení rychle zašroubují do dřeva a že součástí balení je pouze 60 % potřebných hmoždinek.

May 7, 2022 12:29

Dostatek úložného prostoru, moderní design a dobrý poměr ceny a kvality.

Nástěnný stolek Vicco byl dodán dobře zabalený a můj manžel ho sestavil a pověsil na zeď asi za 25 minut. S Mareriálem bylo vše v pořádku a na povlaku jsem nenašel žádné vady ani nedokonalosti. Hrany jsou poměrně ostré, takže pokud je toaleta hned vedle dveří, jako v našem případě, musíte být při průchodu trochu opatrní. Vše potřebné je součástí dodávky, ale stavitel by měl vždy použít kvalitní hmoždinky a šrouby, jako to udělal zde (hmoždinky Würth Shark 6s a tentokrát dlouhé šrouby -5x70-, protože naše zdi nejsou nejpevnější...). Stůl je těžký, proto se doporučuje zavěšovat ho ve dvojicích. Pokud jsou šrouby řádně připevněny ke stěně, je téměř nemožné, aby se stůl převrátil, protože váha je tažena dolů, a ne dopředu. Bez problémů po něm přeleze i kočka vážící 4 kg 😄. Jsme velmi spokojeni s množstvím místa a veškerá kosmetika naší dcery se vejde do mnoha přihrádek a nahoře je také místo na několik jejích knih. Nad zrcadlo jsme zavěsili lampu, která ho mimochodem nezkresluje, takže se může líčit kdykoli během dne. Poměr cena/kvalita je velmi dobrý a tento nástěnný stolek doporučujeme.

May 7, 2022 12:27

Velmi dobré.

Vana je přesně taková, jak je zobrazeno na obrázcích. Přišla včas a její sestavení mi trvalo asi 30 minut (což jsem neudělal). Před pár dny jsem ji pověsil na zeď. Jen mi bylo řečeno, abych se o něj příliš neopíral. Super :)

May 7, 2022 12:28

Velmi spokojen :)

Používám ho jako psací a toaletní stolek. Je poměrně velký a snadno se sestavuje. Jsem s ním velmi spokojená a vydrží mi velmi dlouho. :)

May 7, 2022 12:31

Krásné, ale velmi těžké

Velmi pěkné, větší než se očekávalo.... Ale velmi praktické Nevýhody: velmi těžký a zavěšení je jednak nepraktické a nepoužitelné, protože stůl je pro něj příliš těžký, jednak chybí úchyty a šrouby. ..... Závěr: Po sestavení je krásná, ale nepraktická na sestavení a zavěšení, protože příliš váží.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení