Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Lilli", Bílá vysoký lesk, 135 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco

5 669,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192573115

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Lilli", Bílá vysoký lesk, 135 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Lilli" je skvělým doplňkem do každého bytu. Jeho stylový vzhled a snadné použití přináší kouzlo do každého pokoje.
  • Kosmetický stůl s pěti uzavřenými poličkami a velkým obdélníkovým zrcadlem. Stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost a praktičnost.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 135 cm, Výška: 90 cm, Hloubka: 39 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Lilli je praktickým a elegantním doplňkem každého interiéru. Tento kosmetický stůl disponuje velkým obdélníkovým zrcadlem, které usnadňuje líčení a úpravu vzhledu. Stůl na oblékání se světlem a židlí vyniká svou funkcionalitou a diskrétním stylem. Jeho pět prostorných uzavřených polic nabízí dostatek úložného prostoru pro kosmetické přípravky a další drobnosti. Tento model třnětu se vyrábí v různých verzích, takže si každý může vybrat ten ideální pro svůj interiér. Stůl na líčení Lilli je stabilní a pevný, takže se nemusíte bát o jeho odolnost. Výhodou tohoto produktu je také jeho praktickost a skladnost, která umožní snadné uskladnění a transport. Celkově je toaletní stolek Lilli ideálním řešením pro vaše denní kosmetické potřeby a zároveň skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá vysoký lesk

Rozměry:
135 x 90 x 39 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
43.2 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
43.2 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílý vysoký lesk
Dokončení: obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 135cm
Výška: 90cm
Délka: 39cm
Hmotnost: 40.23kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 35 hodnocení

4.14 z 5 Hvězdičky


31%

51%

17%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení