Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Julia", Antracit, 90 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco

4 969,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193336115

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Julia", Antracit, 90 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Julia" je stylovým a univerzálním doplňkem každého domova. S ním bude oblékání rychlé, pohodlné a zábavné.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem disponuje třemi otevřenými policemi a třemi uzavřenými kompartmenty. Elegantní obdélníkové zrcadlo dokonale doplňuje design.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 90 cm, Výška: 138 cm, Hloubka: 38 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička k toaletnímu stolku, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Julia je kosmetický stůl pro každou ženu, která má ráda elegantní a klasický styl. Tento stůl na oblékání je vybaven třemi otevřenými policemi a třemi uzavřenými kompartmenty, které vám umožní ukládat své kosmetické potřeby a doplňky. Toaletní stolek Julia má také elegantní obdélníkové zrcadlo, které vám umožní dokonalé líčení. Kromě toho je tento stůl na líčení vybaven světlem, které vám poskytne dostatek osvětlení pro vaše líčení. Tento model třnětu je k dispozici v různých verzích, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu. Pokud hledáte dokonalý kosmetický stůl se zrcadlem, Julia je tou pravou volbou pro vás.

---

Technické údaje:


Barva:
Antracit

Rozměry:
90 x 138 x 38 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
29.465 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
31.45 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička k toaletnímu stolku, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Antracit
Dokončení: Julia, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 90cm
Výška: 137.5cm
Délka: 38cm
Hmotnost: 31.45kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 394 hodnocení

4.42 z 5 Hvězdičky


50%

42%

8%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 244 hodnocení

May 4, 2022 12:13

Velmi spokojen

Stůl byl dodán s předstihem. Montáž byla velmi snadná, vše bylo očíslováno na ........ Ale i bez čísel by bylo snadné vše sečíst. Co se týče kvality... Osobně jsem více než spokojen. Dalším kladem je osvětlení. Můžete si vybrat mezi 3 variantami teplého a studeného světla a také se stmívačem pro... Celkově to byl moudrý nákup. Výkon je v pořádku👍 Mohu doporučit.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70596 hodnocení