Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 60 cm s taburetem, Vicco

3 019,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195130315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 60 cm s taburetem, Vicco"
  • Toaletní komoda se židlí "Isabelle" je stylovým a praktickým doplňkem každé koupelny. S její pomocí si snadno udržíte pořádek a více prostoru pro své kosmetické potřeby.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem má elegantní obdélníkové zrcadlo a nabízí dvě otevřené police a jeden uzavřený prostor pro ukládání kosmetiky a dalších potřeb.
  • ROZMĚRY: Toaletní stůl má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Isabelle je nezbytnou součástí každé ženské ložnice. Tento kosmetický stůl se zrcadlem nabízí nadstandardní funkčnost a design. Dvě otevřené policie poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny vaše kosmetické potřeby, zatímco uzavřená policie skrývá vaše cennosti a dodává stolku na líčení přidanou hodnotu. Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a to elegantní obdélníkové zrcadlo vám umožní dokonalé líčení. Toaletní stolek Isabelle je k dispozici v různých verzích, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu stylu.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
60 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
25.25 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
25.25 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Isabelle, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Šířka: 60cm
Výška: 140cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 23.27kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 122 hodnocení

4.35 z 5 Hvězdičky


44%

48%

7%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

September 26, 2022 11:56

Velmi krásný toaletní stolek

Ani na vteřinu nelituji koupě této toaletky. Vše bylo dobře zabaleno a dodáno včas. Montáž proběhla rychle. Pokyny jsou skvělé.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení