Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 60 cm s LED osvětlením, Vicco

3 019,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195158715

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 60 cm s LED osvětlením, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem "Isabelle" je stylový kousek do každé domácnosti. Jeho univerzální design a snadné používání vám zaručí zábavné přípravy na každou příležitost.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem nabízí dvě otevřené police a uzavřenou zásuvku pro ukládání potřeb. Elegantní obdélníkové zrcadlo umožňuje dokonalé líčení.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Isabelle je jedinečný toaletní stolek, který se stane nezbytným kouskem nábytku pro každou ženu. Elegantní obdélníkové zrcadlo na stole s uzavřenou zásuvkou a dvěma otevřenými poličkami umožňuje ukládat všechny kosmetické potřeby na jednom místě. Ale to není vše, Isabelle je nejen funkční, ale také skvěle vypadá. Dostupná ve více verzích, nabízí svěží, moderní design, který osloví každou generaci. Stejně jako jméno, které Isabelle nese - podle krásné a inteligentní princezny, jejíž krása učarovala mnoha mužům, stejně tak Isabelle toaletní stolek učaruje každé ženě. Prostě se na něm neustále budete těšit a užívat si svou denní rutinu. Ať už se budete líčit, chtít si upravit vlasy, nebo si oblíct krásné šaty, Isabelle toaletní stolek se stane Vašim nejlepším spojencem pro perfektní vzhled.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
60 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
19.905 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
20.9 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: obdélníkový stojan
Größe: Se zrcátkem a LED
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 60cm
Výška: 140cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 20.9kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 124 hodnocení

4.35 z 5 Hvězdičky


44%

48%

6%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení