Toaletní stolek Isabelle Bílá 60 cm Vicco
2 169,00 Kč*
% 2 759,00 Kč* (Ušetřeno 21.38 %)
Číslo výrobku:
425142195120415
Informace o výrobku "Toaletní stolek Isabelle Bílá 60 cm Vicco"
- Stylová toaletní komoda "Isabelle" je univerzální volbou pro každou domácnost. Je snadno použitelná a nabízí optimální design pro zábavné používání.
- Toaletní stůl se zrcadlem nabízí dvě otevřené police a uzavřenou zásuvku pro ukládání kosmetiky a dalších potřeb. Elegantní obdélníkové zrcadlo umocňuje jeho estetickou hodnotu.
- ROZMĚRY: Kosmetický stůl má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiál
---
Technické údaje:
Barva:
Bílá
Rozměry:
60 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
20.55 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
20.55 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiálSérie nábytku "Isabelle" zahrnuje různé toaletní stolky, které vám nabízejí elegantní a funkční prostor pro styling a skladování. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích můžete najít perfektní toaletní stolek pro vaši ložnici nebo šatnu.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Toaletní stolek + zrcadlo |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 140cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 20.55kg |
Prodáno s
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie