Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 140 cm s LED, stoličkou a skříňkou, Vicco

6 429,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195165515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 140 cm s LED, stoličkou a skříňkou, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Isabelle" je stylovým a univerzálním doplňkem každého interiéru. S ním snadno a zábavně vytvoříte dokonalý outfit pro jakoukoli příležitost.
  • Elegantní kosmetický stůl se zrcadlem s otevřenými a uzavřenými přihrádkami pro praktické ukládání. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhodobé používání.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 140 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, 2x Skříňka, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Isabelle toaletní stolek je elegantní a funkční kousek nábytku určený pro každou ženu, která si potřebuje udržovat líčení a vzhled v perfektní kondici. Stůl na oblékání je vybaven krásným obdélníkovým zrcadlem, díky kterému se můžete snadno a efektivně nalíčit nebo upravit své vlasy. Kromě toho poskytuje Isabelle toaletní stolek dostatek skladovacího prostoru díky několika otevřeným a uzavřeným policím a přihrádkám, kde si můžete ukládat všechny vaše kosmetické produkty a doplňky. Stůl na oblékání se světlem a židlí vám umožní pohodlně se nalíčit i za špatného světla a sedíte přitom v pohodlné, ergonomické židli. Navíc je tato verze toaletního stolku dostupná v několika různých verzích, aby vyhovovala všem vkusům a potřebám. Robustní konstrukce zaručuje, že vám Isabelle toaletní stolek vydrží po mnoho let a stane se tak skvělým investičním kusem nábytku pro váš domov.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
140 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
63.3 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
63.3 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, 2x Skříňka, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Isabelle, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 140cm
Výška: 140cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 59.34kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 122 hodnocení

4.35 z 5 Hvězdičky


44%

48%

7%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

July 4, 2022 12:13

Stůl je pro nás jako stvořený

Má správnou velikost, zásuvku, která se skvěle hodí na odkládání make-upu, velké zrcadlo a je také jednoduchá a pro nás vhodná. Proto jsme si tento šperk prostě museli vzít.

Kundenbilder hochgeladen:
Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení