Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 140 cm s LED osvětlením a skříněmi, Vicco

5 719,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195166215

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Isabelle", Bílá, 140 cm s LED osvětlením a skříněmi, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem "Isabelle" je stylovým a praktickým doplňkem každé místnosti. Jeho univerzální design zaručuje snadné a zábavné používání pro každého.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem obsahuje dvě otevřené police a uzavřenou zásuvku na ukládání kosmetických potřeb. Elegantní obdélníkové zrcadlo umožňuje dokonalou vizáž.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 140 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Skříňka, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Isabelle je toaletní stolek, který se vám bude zdát nesmírně elegantní a praktický. Je vybaven elegantním obdélníkovým zrcadlem, které vám umožní provádět dokonalé úpravy a líčení. Je to perfektní investice pro každou ženu, která si potrpí na detaily a chce se cítit krásná každý den. Toaletní stolek je vybaven světlem, které vám umožní perfektní viditelnost a dokonalé úpravy. Navíc, stůl na oblékání má dvě otevřené police a uzavřenou zásuvku, takže získáte dostatek prostoru pro uložení a uspořádání všech vašich kosmetických potřeb. Tento funkční design si zamilujete a budete se cítit dokonale připravená na každý den a každou příležitost. Vyberte si toaletní stolek Isabelle, který se vám bude líbit a budete si ho užívat dlouho do budoucna.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
140 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
55.475 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
58.45 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Skříňka, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Isabelle, obdélníkový stojan
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 140cm
Výška: 140cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 55.475kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 122 hodnocení

4.35 z 5 Hvězdičky


44%

48%

7%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

September 26, 2022 11:56

Velmi krásný toaletní stolek

Ani na vteřinu nelituji koupě této toaletky. Vše bylo dobře zabaleno a dodáno včas. Montáž proběhla rychle. Pokyny jsou skvělé.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení