Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Emma", Bílá, 120 cm s taburetem, Vicco

5 199,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192926515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Emma", Bílá, 120 cm s taburetem, Vicco"
  • Toaletní komoda se židlí "Emma" je stylový kousek, který je vhodný pro každou domácnost. Přináší nejen snadné a zábavné používání, ale také optimální design, který udělá z každé koupelny útulné místo.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem má dvě police a robustní konstrukci, která zaručuje bezpečnost a stabilitu. Velké obdélníkové zrcadlo je ideálním pomocníkem při líčení a úpravě vzhledu.
  • ROZMĚRY: Toaletní stůl má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 83 cm, Hloubka: 41,8 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Emma je produkt, který vyniká svým elegantním a nadčasovým designem. Je k dispozici v různých verzích, takže lze najít ten správný stolek pro každého. Toaletní stolek Emma je dokonalým partnerem pro každou ženu, která chce mít všechny své kosmetické potřeby na jednom místě. Pro mnoho žen je toaletní stolek místem, kde se cítí nejlépe. Je to místo, kde si mohou udělat čas pro sebe, užít si chvíli klidu a péče o sebe. Toaletní stolek Emma je vyroben z kvalitních materiálů a je pečlivě zpracován, aby poskytoval dokonalou stabilitu a komfort při používání. Rozhodněte se pro toaletní stolek Emma a nechte se unést pocitem luxusu a pohodlí.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
120 x 83 x 41.8 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
42.93 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
45.9 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Emma, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Šířka: 120cm
Výška: 83cm
Délka: 41.8cm
Hmotnost: 42.93kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 71 hodnocení

4.44 z 5 Hvězdičky


59%

25%

15%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení