Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Dekos", Bílá/Sonoma/Sonoma, 75 cm s LED osvětlením a lavicí, Vicco

4 369,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193827415

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Dekos", Bílá/Sonoma/Sonoma, 75 cm s LED osvětlením a lavicí, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Dekos" je stylový a univerzální doplněk každé domácnosti. Jeho design umožňuje snadné použití a zaručuje zábavné použití při přípravě na každý den.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem nabízí dvě otevřené police a prostornou zásuvku pro skladování kosmetických potřeb. Elegantní obdélníkové zrcadlo je navíc ideálním pomocníkem pro dokonalý makeup.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 75 cm, Výška: 141 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Lavice, Montážní návod, Montážní materiál
Dekos toaletní stolek je nejen praktickým nábytkem, ale také elegantním doplňkem do každého interiéru. Tento kosmetický stůl disponuje prostornou zásuvkou a dvěma otevřenými policemi, takže máte vždy po ruce všechny potřebné kosmetické přípravky a doplňky. Stůl na oblékání je navíc vybaven světlem a pohodlnou židlí, díky čemuž je líčení a úprava vlasů mnohem pohodlnější. Skandinávský styl tohoto stolku se hodí do moderně zařízených ložnic a koupelen. Elegantní obývací zrcadlo na stole zaručí dokonalý vzhled bez jediného selhání. Tento model toaletního stolku je k dispozici v různých verzích, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro vás.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bílá/Sonoma, Sonoma

Rozměry:
75 x 141 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
34.965 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
36.95 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Lavice, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá/Sonoma
Barva karoserie: Sonoma
Dokončení: obdélníkový stojan
Farbe der Fassade: Bílá
Größe: Toaletní stolek + lavice + LED
Možnost sedadla: Lavice
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 75cm
Výška: 141cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 36.95kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 285 hodnocení

4.42 z 5 Hvězdičky


54%

35%

11%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 135 hodnocení

May 31, 2022 13:23

Krásný robustní toaletní stolek

Toaletní stolek je dokonalý! Poměr cena/výkon je špičkový a kvalita je dobrá. Na krásu moc nejsem, ale do toaletního stolku se vejde vše, co potřebujete. Jediné, co bych vytkla, je montáž toaletního stolku. Potřebujete hodně trpělivosti a přiložený návod k montáži neobsahuje zrovna nejlogičtější postup - proto vám radím, abyste si nejprve přečetli kompletní návod. Ale zrcadlo bylo krásně a bezpečně zabaleno a zásuvka drží na mém toaletním stolku jako bomba. Rozhodně doporučuji :)

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení