Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Daenerys", Bílá/Sonoma, 100 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco

5 559,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195195215

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Daenerys", Bílá/Sonoma, 100 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Daenerys" - univerzální kousek, který potěší každou ženu. Kompaktní a snadno použitelný design s elegancí, která zkrášlí každý interiér.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem s čtyřmi otevřenými poličkami, prostornou zásuvkou a velkým obdélníkovým zrcadlem. Ideální pro pohodlné líčení a úpravu vzhledu.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 100 cm, Výška: 135 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Daenerys je multifunkční a elegantní kus nábytku, který by neměl chybět v žádné moderní ložnici. Tento stůl na oblékání v sobě skrývá kosmetický stůl se zrcadlem, který vám umožní líčení a úpravu svého vzhledu. Díky zabudovanému světlu a židli je tento stůl na oblékání dokonalým místem pro každodenní styling. Tento klasický stůl na líčení disponuje čtyřmi otevřenými poličkami a prostornou zásuvkou, které nabízí dostatek úložného prostoru na vaše kosmetické potřeby a doplňky. Velké obdélníkové zrcadlo vám umožní kompletní kontrolu nad svým vzhledem a vy můžete být jisti, že budete vypadat naprosto dokonale. Tento model toaletního stolku Daenerys je k dispozici v rozličných verzích, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vaší ložnici a vašemu stylu.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bílá, Sonoma

Rozměry:
100 x 135 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
38.83 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
41.8 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Barva karoserie: Sonoma
Dokončení: obdélníkový stojan
Größe: Toaletní stolek + stolička + LED
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 99cm
Výška: 133.4cm
Délka: 40.1cm
Hmotnost: 41.8kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 56 hodnocení

4.54 z 5 Hvězdičky


70%

18%

11%

0%

2%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 4, 2022 11:24

Doporučení!

S touto toaletou jsem velmi spokojená. Podle mého názoru je poměr cena/výkon bezkonkurenční. Za tuto cenu samozřejmě nelze očekávat supermasivní produkt. Objednal jsem si verzi s křeslem a LED osvětlením (nastavitelné v různých úrovních jasu a barvách). Vše dorazilo rychle, bylo dobře zabalené a nepoškozené. Dokázal jsem ji sestavit sám, protože návod byl velmi přesný. Mohu ji jen doporučit.

May 4, 2022 11:20

Mám pouze jedno zrcadlo výše....

Skříňový stolek je skutečným lákadlem pro oči .... Zrcadlo není připevněno k desce stolu, ale takříkajíc na ní spočívá, protože trochu váží, ne moc, ale dobře.....

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení