Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Daenerys", Bílá, 100 cm s taburetem, Vicco

4 629,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193673715

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Daenerys", Bílá, 100 cm s taburetem, Vicco"
  • Toaletní komoda se židlí "Daenerys" je stylovým a praktickým doplňkem pro každou domácnost. S touhle vynikající volbou, si užijete pohodlí a luxusní vzhled při běžné domácí hygieně.
  • Kosmetický stůl s velkým zrcadlem nabízí čtyři otevřené police a prostornou zásuvku, ideální pro ukládání kosmetických předmětů.
  • ROZMĚRY: Toaletní stůl má následující parametry: Šířka: 100 cm, Výška: 135 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Daenerys je toaletní stolek, který vás okouzlí svým klasickým stylem a propracovaným designem. Tento stůl je nejen praktickým pomocníkem pro vaše každodenní líčení, ale také se stane elegantním doplňkem vašeho interiéru. Jistě si získá vaše srdce svým obdélníkovým zrcadlem, které vám umožní perfektně se upravit pro váš den. S čtyřmi otevřenými policemi a prostornou zásuvkou, budete mít vše, co potřebujete v dosahu ruky. Příběh tohoto toaletního stolu začíná na okraji domu, kde je umístěn. Její majitelé ji přidali k novému domu, aby vytvořili dokonalý prostor pro své ráno. Když se ráno probouzíte, tak si zasloužíte ideální prostor pro svou přípravu na nový den. Daenerys vám pomůže tuto přípravu ulehčit a učiní ji příjemným zážitkem. Stačí si vybrat z různých verzí tohoto toaletního stolu a vydat se na cestu k dokonalému líčení a kráse.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
100 x 135 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
38.33 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
41.3 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Daenerys, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Šířka: 100cm
Výška: 135cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 38.33kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 99 hodnocení

4.53 z 5 Hvězdičky


64%

27%

8%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení