Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Daenerys", Bílá, 100 cm s LED osvětlením, Vicco

4 579,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193677515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Daenerys", Bílá, 100 cm s LED osvětlením, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem "Daenerys" je skvělým rozhodnutím pro každou ženu. S jeho optimálním designem a stylovým vzhledem vás bude bavit používat ho každý den.
  • Kosmetický stůl s velkým obdélníkovým zrcadlem disponuje čtyřmi otevřenými poličkami a prostornou zásuvkou pro pohodlné uložení kosmetických potřeb.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 100 cm, Výška: 135 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Daenerys je krásným a praktickým doplňkem do každého domova. Tento kosmetický stůl se zrcadlem v klasickém stylu nabízí čtyři otevřené police a prostornou zásuvku, což umožňuje ukládat a organizovat všechny potřebné kosmetické produkty. Navíc má tento stůl na oblékání se světlem velké obytné zrcadlo, což umožňuje dokonalé líčení či úpravu účesu. Tento model je k dispozici v různých verzích, takže si můžete vybrat ten, který se nejlépe hodí k vašemu interiéru. Celkově je toto stylové a praktické řešení toaletního stolu ideálním způsobem, jak si udržet pořádek a krásnou úpravu v koupelně či ložnici.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
100 x 135 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
36.95 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
36.95 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Daenerys, obdélníkový stojan
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 99cm
Výška: 133.4cm
Délka: 40.1cm
Hmotnost: 36.95kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 99 hodnocení

4.53 z 5 Hvězdičky


64%

27%

8%

0%

1%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení