Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Charlotte", Bílá, 108 cm s LED osvětlením a lavicí, Vicco

5 519,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194417615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Charlotte", Bílá, 108 cm s LED osvětlením a lavicí, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Charlotte" je stylovým a praktickým doplňkem pro každou ženu. Jeho optimální design a snadné použití vám zajistí dokonalý look každý den.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem obsahuje 4 otevřené police, 2 police a velké obdélníkové zrcadlo pro make-up aplikaci a kosmetické výrobky.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 108 cm, Výška: 142 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Lavice, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Charlotte je dokonalým doplňkem vaší ložnice. Tento stůl na oblékání s kosmetickým zrcadlem je vybaven světlem a židlí, což z něj činí ideální volbu pro líčení. Charlotte je navržena tak, aby nejen vypadala skvěle, ale aby byla i velmi funkční. S čtyřmi otevřenými policemi a dvěma policemi má dostatek místa pro všechny vaše věci. Velké obdélníkové zrcadlo vám umožní vidět sebe i své outfity z každého úhlu. Tento model toaletního stolku je k dispozici v různých verzích, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Charlotte je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá krásný a praktický toaletní stůl.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
108 x 142 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
47.65 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
47.65 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Lavice, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Charlotte, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Lavice
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 108cm
Výška: 142cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 44.675kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 316 hodnocení

4.46 z 5 Hvězdičky


57%

32%

11%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 166 hodnocení

May 9, 2022 09:25

Pěkná koupelna

Toaleta splňuje svůj slib. Je to opravdu skvělá toaleta. Pokyny jsou bohužel obtížně srozumitelné a příliš malé. Balíčky se dodávají po jednotkách. K dispozici jsou 4 balíčky. Jeden chyběl. Ale když jsem si ho objednal u prodejce, okamžitě mi ho poslal. Když jsou všechny díly připraveny a funguje to, je vše v pořádku.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení