Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm s taburetem, Vicco

5 509,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192608015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm s taburetem, Vicco"
  • Stylová toaletní komoda se židlí "Azur" je vynikajícím řešením pro každou domácnost, která hledá praktický a elegantní design. S touhou po snadném a zábavném použití, tato univerzální komoda bude skvělým doplňkem do Vaší koupelny nebo ložnice.
  • Kosmetický stůl s velkým obdélníkovým zrcadlem a dvěma roztažitelnými krabicemi. Robustní konstrukce zajišťuje stabilní použití.
  • ROZMĚRY: Toaletní stůl má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 83,5 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Stolička, Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Azur je nejenom praktickým kusem nábytku pro vaši ložnici, ale také se stává vaším milovaným koutkem, kde si můžete užívat svůj čas na líčení a péči o sebe. S elegantním funkčním designem, který jistě osloví každou ženu, vás uchvátí jeho robustní konstrukce a velké obdélníkové zrcadlo, které dokáže šetrně rozptýlit světlo přímo na váš obličej a zajistí vám dokonalý vzhled. Tento kosmetický stůl se zrcadlem je vybaven dvěma roztažitelnými krabicemi, kde můžete snadno a rychle uložit všechny své kosmetické a osobní věci. Toaletní komoda se židlí také poskytuje pohodlné sezení a zároveň vám umožní se upravovat s přesností a lehkostí, jakou si zasloužíte. Azur je k dispozici v různých verzích, s možností vybrat si ten, který nejvíce odpovídá vašim potřebám a vkusu. Takže neváhejte a dopřejte si tento krásný toaletní stolek, který vám každé ráno nadělí úsměv na tváři a ukáže, jak jste krásná.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
120 x 83.5 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Čistá hmotnost bez obalu:
42.73 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
45.7 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Stolička, Toaletní stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Azur, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Šířka: 120cm
Výška: 83cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 45.7kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 105 hodnocení

4.56 z 5 Hvězdičky


63%

30%

7%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení