Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm s LED osvětlením, Vicco

5 709,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192375115

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm s LED osvětlením, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem "Azur" je stylovým a univerzálním doplňkem každé domácnosti. Snadné používání a optimální design vám umožní zázraky s vaším make-upem i úpravou vlasů.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem má roztažitelné krabice a robustní konstrukci. Velké obdélníkové zrcadlo zajišťuje dokonalý vzhled při líčení.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 83,5 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Azur toaletní stolek je ideálním doplňkem do každého obývacího pokoje nebo ložnice. Tento stůl na oblékání a kosmetický stůl se zrcadlem je navržen s ohledem na funkčnost a design. Má velké obdélníkové zrcadlo, které vám umožní vidět a připravit se na den s úplnou jistotou. Kromě toho je tento stůl na líčení vybaven světlem, které se může nastavit podle vašich potřeb. Azur toaletní stolek má robustní konstrukci, což znamená, že vám poskytne stabilní základnu pro vaše kosmetické potřeby. Dvě roztažitelné krabice poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše nezbytné potřeby a make-up. Tento stůl se také vyrábí v různých verzích, aby vyhověl různým vkusům a stylům. Azur toaletní stolek přináší pocit luxusu a krásy do vašeho života. Při používání tohoto stolu budete mít pocit, že se připravujete na velkou přehlídku a budete se cítit jako celebrti v předních křeslech. Pokud chcete udělat dojem na své hosty a chtějí se cítit krásné a sebevědomé, Azur toaletní stolek je pro vás tou správnou volbou.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
120 x 83.5 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Čistá hmotnost bez obalu:
39.365 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
41.35 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: obdélníkový stojan
Größe: Toaletní stolek + zrcadlo + LED
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 120cm
Výška: 83cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 41.35kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 105 hodnocení

4.56 z 5 Hvězdičky


63%

30%

7%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení