Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm bez zrcadla, s lavicí, Vicco

4 549,00 Kč*

Číslo výrobku: 426048683191815

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Azur", Bílá, 120 cm bez zrcadla, s lavicí, Vicco"
  • Toaletní komoda se židlí "Azur" je stylový a praktický kus nábytku pro každou domácnost. Umožní Vám jednoduché a pohodlné používání toalety.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem s roztažitelnými krabicemi a velkým stolním horním dílem. Robustní konstrukce pro dlouhodobé použití.
  • ROZMĚRY: Toaletní stůl má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 83,5 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Lavice, Montážní návod, Montážní materiál
Azur toaletní stolek je dokonalou volbou pro každou ženu, která hledá ideální místo pro své ranní rituály krásy. Tento kosmetický stolek se zrcadlem nabízí velký stolní horní díl, který poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblíbené kosmetické produkty a doplňky. Dvě roztažitelné krabice nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci a make-up, pohodlně se uchovávají v krabicích a nezabírají mnoho místa. Díky své robustní konstrukci je toaletní stolek Azur odolný a snadno se udržuje. Jeho funkční design zajišťuje, že židle, která k němu patří, se pohodlně vejde pod horní díl a nehrozí, že by překážela při úklidu pokoje. Tento model je k dispozici v různých verzích, takže můžete najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu. Azur toaletní stolek je nejen praktický, ale také velmi elegantním doplňkem každého interiéru. Není nic lepšího než se probudit ráno a mít krásný a funkční kosmetický stůl připravený k použití. S tímto stolekem se budete cítit velmi dobře a celý zážitek z líčení i přípravy na den bude mnohem příjemnější. Vyberte si Azur toaletní stolek, abyste získali dokonalou rovnováhu mezi krásou a funkčností.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
120 x 83.5 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Čistá hmotnost bez obalu:
38.02 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
40 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Lavice, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Azur, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Lavice
Šířka: 120cm
Výška: 83cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 40kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 105 hodnocení

4.56 z 5 Hvězdičky


63%

30%

7%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70596 hodnocení