Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Toaletní stolek "Ania", Bílá, 80 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco

3 809,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142197020515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Toaletní stolek "Ania", Bílá, 80 cm s LED osvětlením a taburetem, Vicco"
  • Stůl na oblékání se světlem a židlí "Ania" je stylový a univerzální produkt pro každou domácnost. Jeho optimální design zaručuje snadné použití a zábavné využití.
  • Kosmetický stůl se zrcadlem disponuje několika otevřenými policemi a dvěma uzavřenými zásuvkami. Krom toho má velké obdélníkové zrcadlo.
  • ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Ania je moderní toaletní stolek navržený ve skandinávském stylu. Tento stůl na oblékání je ideálním doplňkem pro váš pokoj nebo ložnici. Ania nabízí několik otevřených polic a dvě uzavřené zásuvky, zajišťující dostatek úložného prostoru pro vaše kosmetické předměty, šperky, oblečení nebo dokonce knihy. Toaletní stolek se světlem a židlí také umožňuje pohodlné líčení nebo úpravu účesu. Velké obdélníkové zrcadlo bere v úvahu potřeby každé ženy, která chce být vždy dobře upravená. Tento model třnětu je k dispozici v různých verzích, aby uspokojil vkus každého. Ania je praktickým a elegantním řešením pro každou ženu, která nechce ztrácet čas hledáním věcí a chce mít všechny své kosmetické předměty pohromadě.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
80 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
27.22 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
29.2 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Bílá
Dokončení: Ania, obdélníkový stojan
Možnost sedadla: Stolička
Osvětlení: Osvětlení LED
Šířka: 80cm
Výška: 140cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 27.22kg
Produktové FAQ

Naše toaletní stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, MDF a kov. Povrchy jsou opatřeny odolným a dlouhodobě trvanlivým lakováním, které je snadno čistitelné.

LED zrcadla mají integrovaná LED světla, která vytvářejí moderní a minimalistický vzhled. Naše hollywoodská zrcadla naopak mají kolem zrcadla několik žárovek, které dodávají glamour a zajišťují rovnoměrné osvětlení. Obě varianty nabízejí vynikající zážitek z líčení.

Mnoho našich toaletních stolků lze objednat spolu s odpovídajícím sezením. K dispozici je pohodlná a výškově nastavitelná stolička nebo lavička. Všechny naše modely jsou však k dispozici i bez sezení.

Ano, naše toaletní stolky s LED osvětlením nebo hollywoodskými zrcadly je třeba připojit k zásuvce. Příslušný napájecí kabel je součástí balení.

Ano, všechny naše toaletní stolky se dodávají se snadno srozumitelnými pokyny k sestavení. K mnoha produktům poskytujeme také podrobná montážní videa, která krok za krokem vysvětlují, jak bez námahy sestavit toaletní stolky.

To závisí na konkrétním modelu. Některé z našich toaletních stolků nabízejí odnímatelná zrcadla, zatímco jiná jsou pevně připevněna. Pro více informací si prosím přečtěte popis produktu.

Protože máme mnoho našich produktů skladem, obvyklá dodací lhůta je jen několik dní. Přesné informace naleznete v popisu jednotlivých produktů.

Pokud dojde k problémům s dodávkou nebo s vaším výrobkem, kontaktujte nás co nejdříve. Uveďte prosím vždy číslo faktury a své jméno, abychom mohli vaši objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že je budete milovat také. Proto nabízíme 30denní zkušební lhůtu bez rizika. Pokud nejste s vaší objednávkou spokojeni, vrátíme vám celou částku.

10 z 32 hodnocení

4.06 z 5 Hvězdičky


25%

56%

19%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení