Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Sonoma/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco

3 349,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193045215

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Sonoma/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Univerzální skříňka do kuchyně pro každou domácnost! Stojící skříňka "R-Line" je stylovým a snadno použitelným řešením pro všechny vaše potřeby.
  • Kredenční skříňka pro kuchyni s upravitelnými nohami. Skvělé řešení pro větší úložný prostor bez nutnosti instalace.
  • ROZMĚRY: Základní skříňka do kuchyně má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
R-Line kuchyňská linka je synonymem pro kvalitu a styl. Každá část série je navržena s ohledem na funkčnost a estetiku, což zajišťuje dokonalé uspořádání vaší kuchyně. Spodní skříňka do kuchyně je šikovně zpracována tak, aby odpovídala vašim potřebám a požadavkům, díky čemuž se stane neoddělitelnou součástí vaší domácnosti. Série R-Line nabízí nekonečné kombinace ve velikosti a barvě, takže její moduly lze přizpůsobit vašemu vkusu a potřebám. Skříňky jsou vyladěny do posledního detailu, aby všechny vaše předměty měly své místo a všechno bylo snadno dostupné. Díky výškově nastavitelným nohám můžete přizpůsobit celou sérii vašim požadavkům. S R-Line kuchyňskou linkou získáte kompletní řešení, které dokonale zapadne do vaší kuchyně. Navíc, když přijde čas na změnu, můžete si přidat další moduly, aby vaše kuchyňská linka vyhlížela stále skvěle. Zkrátka, s R-Line kuchyňskou linkou získáte šikovné a praktické řešení, které obohatí váš domov a zlepší váš životní styl.

---

Technické údaje:


Barvy:
Sonoma, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
23.43 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
26.4 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Größe: Spodní skříňka 60 cm, s mramorovou PD
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 81.6cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 26.4kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 806 hodnocení

4.65 z 5 Hvězdičky


66%

33%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 656 hodnocení

May 13, 2022 08:23

Cenově dostupný základní model s dobrým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme některé položky z této kolekce. Zahrnuje rohovou podstavnou skříňku, nástěnnou skříňku, prosklenou stěnu,... a vyrobil kuchyň podle našeho vkusu za velmi rozumnou cenu! Bylo jasné, že kuchyně za tuto cenu nemůže konkurovat německé značce! Díky pracovní desce zakoupené v obchodě pro kutily a našim vestavěným spotřebičům se z levné kuchyně stala elegantní kuchyň, která na první pohled nevypadá jako výhodná koupě! Poměr cena/výkon je tedy vynikající! Například lze odpustit poměrně levné úchyty. Kvůli logistice se však hvězdička odečítá! Někteří dorazili pozdě, přestože byla akce zrušena! Někteří dokonce dorazili pozdě, a to až po našich stížnostech. Skleněné dveře byly rozbité, ale bez problémů byly vyměněny za nové. Samotnému výrobku není co vytknout. Kuchyňský nábytek splňuje to, co slibuje, a je ideální například jako základní kuchyň pro mladý pár! Pouze spodní zásuvky se zdají být trochu vratké a vidím prostor pro zlepšení! Líbí se mi, že můžete skříně různě kombinovat! Ale ráda bych měla na výběr z více možností! Například kvalitnější rukojeti.... ! Nyní je máme v obchodě pro kutily ;-) Nelitovali jsme našeho rozhodnutí o koupi a vybrali bychom si tyto skříně znovu!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení