Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Sonoma/Bílá, 40 cm s pracovní deskou, Vicco

2 739,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193019315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Sonoma/Bílá, 40 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Stylová skříňka do vaší kuchyně se zásuvkou R-Line je skvělým rozhodnutím pro každou domácnost. S jejím optimálním designem a snadným použitím bude zábava ji používat každý den.
  • Praktická skříňka se zásuvkami do kuchyně s možností přizpůsobení modulů podle potřeby a upravitelnými nohami. Možnost rozšíření o další moduly.
  • ROZMĚRY: Skříňka se zásuvkou pro kuchyň má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line je ideálním řešením pro každou moderní kuchyň. Nabízí zásuvky pro uložení nádobí a další kuchyňského vybavení. Série je k dispozici v různých konfiguracích, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Výška je upravitelná díky nohám, což umožňuje přesné nastavení výšky. R-Line je kompletním řešením pro vaši kuchyni a lze ji snadno kombinovat s dalšími moduly dle potřeb. Tento kuchyňský nábytek je praktický, moderní a skvěle vypadá v každé kuchyni.

---

Technické údaje:


Barvy:
Sonoma, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
40 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
18.03 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
21 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 40cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 21kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 783 hodnocení

4.64 z 5 Hvězdičky


66%

33%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 633 hodnocení

June 1, 2022 15:15

Skříň.

Dobrá skříň

May 17, 2022 07:27

Deurklink

Objednal jsem si zde kuchyň za 492 eur. Problém začal s dodací lhůtou. 3-4 týdny! Po 4 dnech kuchyně dorazila z DHL, super inzerované, ofr, e-mail. Dobře, doručil jsem všechny balíčky na 9.4. Z práce jsem se vrátil v 17 hodin. Trvalo mi dlouho, než jsem přišel na to, NEjak to dát dohromady jako začátečník!!!!!!!. Musím jen vybalit dřevo a roztřídit ho. Na první pohled se zdá, že návod je složitý, ale... Jako začátečník okamžitě začínám chápat návod a skládám ho kousek po kousku jako profesionální kuchař. Skvělé na této kuchyni je, že nábytek je pevný a vynikající kvality. Nejdůležitější však je, aby byl uživatel přesvědčen ke koupi kvalitních rukojetí. Ty, které jsou součástí sady, jsou vyrobeny z plastu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení