Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Bílá vysoký lesk/Bílá, 40 cm s pracovní deskou, Vicco

2 899,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192721615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Bílá vysoký lesk/Bílá, 40 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Stylová skříňka do vaší kuchyně se zásuvkou R-Line je skvělým rozhodnutím pro každou domácnost. S jejím optimálním designem a snadným použitím bude zábava ji používat každý den.
  • Praktická skříňka se zásuvkami do kuchyně s možností přizpůsobení modulů podle potřeby a upravitelnými nohami. Možnost rozšíření o další moduly.
  • ROZMĚRY: Skříňka se zásuvkou pro kuchyň má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line je ideálním řešením pro každou moderní kuchyň. Nabízí zásuvky pro uložení nádobí a další kuchyňského vybavení. Série je k dispozici v různých konfiguracích, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Výška je upravitelná díky nohám, což umožňuje přesné nastavení výšky. R-Line je kompletním řešením pro vaši kuchyni a lze ji snadno kombinovat s dalšími moduly dle potřeb. Tento kuchyňský nábytek je praktický, moderní a skvěle vypadá v každé kuchyni.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bílá vysoký lesk, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
40 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
18.03 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
21 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bílý vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 40cm
Výška: 81.6cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 18.03kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 770 hodnocení

4.6 z 5 Hvězdičky


62%

37%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 620 hodnocení

May 31, 2022 08:33

Třída cabinet_

Tato skříň je prostě super, kvalita je prvotřídní, montáž je pro lidi s kutilskými zkušenostmi poměrně snadná. Stabilita je prostě super, skříň je tak stabilní, už dlouho jsem neviděl skříň, která by byla tak stabilní. Negativní je bohužel návod k montáži, který je třeba ještě hodně vylepšit. Neměl jsem žádné větší problémy, protože jsem zručný řemeslník, ale někdo, kdo není tak zručný, bude mít několik problémů. Kromě toho chybělo upevnění pracovní desky (proto odečtení hvězdičky), ale to mnou nemůže otřást - vždy mám doma pár držáků a šroubů.

May 11, 2022 09:31

Vynikající nákup, vřele doporučujeme.

Perfektní doplněk do mé kuchyně. Montáž byla trochu složitější. Podařilo se mi ji sestavit velmi dobře a nakonec jsem získal dvě robustní rohové skříně. Velmi rychlé dodání, dobrá hodnota za peníze.

June 1, 2022 10:15

Pěkná malá skříňka....

Rohová skříň se mi opravdu líbí, vypadá dobře a má spoustu úložného prostoru. ...Montáž byla poměrně snadná, až na dveře s panty.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení