Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line Beton 60 cm se zásuvkou a pracovní deskou Vicco
3 989,00 Kč*
% 5 279,00 Kč* (Ušetřeno 24.44 %)
Číslo výrobku:
425142193394115
Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line Beton 60 cm se zásuvkou a pracovní deskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ: Se spodními kuchyňskými skříňkami R-Line si kuchyni zařídíte přesně podle potřeb – nově nebo s možností rozšíření díky kompatibilním modulům.
- VELKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR: Spodní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky a zásuvkou nabízí místo pro příbory nahoře a hrnce dole – přehledné a dostupné.
- ROZMĚRY: Skříňka se zásuvkou pro kuchyň má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Tato spodní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky a velkou zásuvkou nabízí dostatek úložného prostoru. Příbory a drobnosti uložíte do zásuvky, větší věci jako hrnce či pánve dovnitř skříňky. Vše máte přehledně po ruce.
---
Technické údaje:
Barva korpusu:Bílá
Barva přední strany:
Beton
Barva pracovní desky:
Mramor
Rozměry:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry zásuvky:
510 x 80 x 384 mm (ŠxVxH)
Tloušťka pracovní desky:
28 mm
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál pracovní desky:
Dřevotřísková deska, 28 mm
Materiál úchytek:
Plast v kovovém vzhledu
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
3
Počet polic:
1
Počet zásuvek:
1
Počet úchytek:
3
Počet nohou:
4
Počet dveří:
2
Čistá hmotnost bez obalu:
28.6 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
31.6 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace)."R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | konkrétní |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Zásuvková skříň 60 cm s pracovní deskou |
| Stil: | Moderní |
| Worktop material: | Dřevotřísková deska, 28 mm |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 28.6kg |
Prodáno s
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie