Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 40 cm bez pracovní desky, Vicco

2 129,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192718615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 40 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Stylová skříňka do kuchyně s praktickou zásuvkou "R-Line" je univerzálním a dobrým rozhodnutím pro každou domácnost. Její optimální design a snadné použití zpříjemní každodenní chvíle strávené v kuchyni.
  • Skříňka se zásuvkami do kuchyně s modulárním designem, umožňující přizpůsobení potřebám a přidání dalších modulů. Výška je upravitelná díky nohám.
  • ROZMĚRY: Skříňka se zásuvkou pro kuchyň má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 46 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line je ideálním řešením pro vaši kuchyň. Skříňka je vybavena zásuvkou, která vám umožní snadný přístup k vašemu nádobí a kuchyňským potřebám. Skříňka je součástí série R-Line, která je k dispozici v různých barvách a konfiguracích. Můžete si tedy vybrat podle vašeho vkusu a potřeb. Díky možnosti modulování můžete získat další skříňky a vytvořit si tím kompletní řešení vaší kuchyně. Výška spodní skříňky je díky upravitelným nohám přizpůsobitelná vašim potřebám. Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line nabízí funkčnost a moderní design, který bude skvěle zapadat do každé kuchyně.

---

Technické údaje:


Barvy:
Antracitový vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
40 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
14.92 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
16.9 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 40cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 16.9kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 615 hodnocení

4.62 z 5 Hvězdičky


62%

37%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 465 hodnocení

November 9, 2022 14:51

skvělá barva

Povrch vypadá skvěle. Velmi dobrý lak - Tip-Top!!!! Mnohokrát děkujeme

May 31, 2022 09:09

opravdu dobře vypadající kuchyň

Jsem s ním velmi spokojen. Snadná montáž a naprosto špičková za danou cenu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení