Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line Antracitový vysoký lesk 60 cm se zásuvkou, bez pracovní desky Vicco
2 759,00 Kč*
% 3 729,00 Kč* (Ušetřeno 26.01 %)
Číslo výrobku:
425142192726115
Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line Antracitový vysoký lesk 60 cm se zásuvkou, bez pracovní desky Vicco"
- Vhodná do každé kuchyně, skříňka se zásuvkou "R-Line" nabízí praktické řešení pro ukládání nádobí a kuchyňských potřeb. Stylový vzhled dodá vaší kuchyni moderní nádech.
- Skříňka s moduly dle potřeby a upravitelnými nohami, vhodná pro kuchyni. Možnost rozšíření o další moduly.
- ROZMĚRY: Skříňka se zásuvkou pro kuchyň má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 46 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Tato spodní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky a velkou zásuvkou nabízí dostatek úložného prostoru. Příbory a drobnosti uložíte do zásuvky, větší věci jako hrnce či pánve dovnitř skříňky. Vše máte přehledně po ruce.
---
Technické údaje:
Barva korpusu:Bílá
Barva přední strany:
Antracitový vysoký lesk
Barva pracovní desky:
Bez pracovní desky
Rozměry:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál úchytek:
Plast v kovovém vzhledu
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
3
Počet polic:
1
Počet zásuvek:
1
Počet úchytek:
3
Počet nohou:
4
Počet dveří:
2
Čistá hmotnost bez obalu:
22.1 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
24.1 kg
---
"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Antracitový vysoký lesk |
| Barva: | antracit |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Zásuvková skříň 60 cm |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Délka: | 46cm |
| Hmotnost: | 22.1kg |
Prodáno s
Stejné zboží
Příslušenství
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie