Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Spodní skříňka kuchyňské linky "Fame-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 60 cm bez pracovní desky, Vicco

2 719,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195568415

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Spodní skříňka kuchyňské linky "Fame-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 60 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
  • Navrhněte si kuchyň svých snů: "Fame-Line" vám umožňuje přizpůsobit si kuchyň na míru kombinací různých modulů.
  • ROZMĚRY: Základní skříňka do kuchyně má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 51,6 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Fame-Line nabízí řadu spodních skříněk do kuchyně, které jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní kuchyňský nábytek. Tato série nabízí základní, kredenční a stojící skříňky v různých konfiguracích a barvách. Kromě toho je možné získat další moduly a přizpůsobit je podle potřeby. Fronty z MDF a měkké závěsy nabízejí pocit luxusu a komfortu. Tato řada je skvělým řešením pro každého, kdo hledá kvalitní kuchyňský nábytek s moderním vzhledem.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bordó červená vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
60 x 81.6 x 51.6 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Doplňkový materiál:
MDF

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
23.52 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
25.5 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"Fame-Line" nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.

Barva: Bordó červená vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 81.6cm
Délka: 51.6cm
Hmotnost: 23.52kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 368 hodnocení

4.53 z 5 Hvězdičky


57%

39%

4%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 218 hodnocení

January 12, 2023 10:12

Ideální pro malé kuchyňské prostory

Nabízí spoustu prostoru a vypadá fantasticky. Zpracování je prvotřídní a montáž nebyla složitá. Se svým výběrem jsem velmi spokojená. Lze sestavit podle přání - ideální do mé kuchyně , skvělá série.

March 15, 2023 14:04

funkční a zároveň krásný na pohled

Dlouho jsem hledala nový kuchyňský nábytek, který by byl nejen funkční, ale také krásný na pohled. S řadou Fame-Line jsem ho konečně našla! Přední strana ve vysokém lesku v barvě bordó a bílo-matná deska spolu dokonale ladí a dodávají mé kuchyni to pravé. jsem více než spokojená!

May 31, 2022 19:35

Velmi krásný šatník!

Objednala jsem si několik skříní. Skříně jsou krásné a vypadají jako na obrázcích. Stabilní a snadno sestavitelný. Dodávka byla bohužel zpožděna o více než měsíc, ale byla informována a dostala několik možností. Proto velmi spokojen i přes zpoždění

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení