Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Skříňka pod dřez "R-Line", Šedá/Bílá, 80 cm bez pracovní desky, Vicco

2 459,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193052015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Skříňka pod dřez "R-Line", Šedá/Bílá, 80 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Stojící kuchyňská skříňka "R-Line" je ideální pro každou domácnost. Její optimální design a stylový vzhled ji dělají skvělým rozhodnutím pro zábavné a snadné použití.
  • Spodní skříňka pro dřez v kuchyni s možností přidání dalších modulů a nastavitelnými nohami. Ideální pro kuchyňské úpravy podle potřeby.
  • ROZMĚRY: Skříňka pro dřez v kuchyni má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 46 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Skříňka pod dřez R-Line je ideálním řešením pro vaši kuchyň. Tato stojící kuchyňská skříňka je určena pro dřez v kuchyni a nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše potřeby. Díky různým konfiguracím a modulům můžete snadno přizpůsobit skříňku svému individuálnímu stylu a potřebám. Skříňka pod dřez R-Line je k dispozici v různých velikostech a výškách, které lze upravit, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Tento kuchyňský nábytek vám nabízí kompletní řešení vaší kuchyně. Získáte praktické a moderní řešení, které vám ušetří čas a zlepší vaše kulinářské zážitky.

---

Technické údaje:


Barvy:
Šedá, Bílá

Rozměry:
80 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
18.52 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
20.5 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Größe: Spodní skříňka dřezu 80 cm
Styl: Moderní
Šířka: 80cm
Výška: 81.6cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 20.5kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 851 hodnocení

4.51 z 5 Hvězdičky


54%

44%

2%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 701 hodnocení

May 13, 2022 07:47

Klasický box

Tato skříň je prostě fantastická, kvalita je prvotřídní a montáž je dostatečně snadná pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti s kutilstvím. Stabilita je prostě fantastická, už dlouho jsem neviděl tak stabilní skříň. Negativním aspektem je bohužel návod k montáži, který je třeba hodně upravit. Neměl jsem žádné větší problémy, protože jsem zkušený řemeslník, ale ti, kteří nejsou tak zkušení, budou mít určité problémy. Na desce stolu také chyběl jeden spojovací prvek (proto o jednu hvězdičku méně), ale to mi nevadí - doma mám vždycky nějaké svorky a šrouby.

May 10, 2022 13:44

Krásné šatní skříně

Snadná montáž, pěkný vzhled, vynikající poměr cena/výkon.

May 17, 2022 09:23

Perfektní doplněk k...

Perfektní kombinace s naší kuchyní Vicco, kterou jsme si právě objednali.... Byla přesně o 40 cm kratší a naštěstí se tato skříň dala koupit zvlášť. Původně nám bylo řečeno, že dodání bude trvat asi 10 dní, ale po necelých třech dnech nábytek dorazil a my jsme mohli kuchyň dokončit. Skříň dorazila s DHL, skvěle zabalená, kompletní a přesvědčivé kvality, stejně jako kompletní kuchyně před ní. Jsme více než spokojeni a v budoucnu se vždy obrátíme na tohoto dodavatele, až budeme potřebovat něco nového....

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení