Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Šedá/Bílá, 60 cm bez pracovní desky, Vicco

1 809,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193073515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Šedá/Bílá, 60 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Stylová skříňka na sporák "R-Line" je univerzálním rozhodnutím pro každou domácnost. Je to praktický a snadný způsob, jak udržet vaší kuchyňskou linku čistou a uklizenou, zatímco přidává moderní nádech do vašeho interiéru.
  • Skříňka na troubu s upravitelnými nohami a možností získání dalších modulů podle potřeby.
  • ROZMĚRY: Kuchyňská skříňka pro vestavěnou troubu má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 46 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Skříňka pro troubu pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Kuchyňe jsou srdcem každého domu a právě vestavěná trouba je jedním z těch nejdůležitějších prvků, které do kuchyně patří. Pokud hledáte skříňku na vestavěnou troubu, R-Line je pro vás tou správnou volbou. Tato kuchyňská skříňka nabízí nejen skvělé řešení pro vaši troubu, ale také pro váš sporák. Celou tuto sérii můžete mít v různých barvách a konfiguracích, takže si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Je také možné dokoupit další moduly, aby se skříňka R-Line stala vaším dokonalým řešením pro kuchyni. Ale to nejsou jediné vlastnosti, které jsou u tohoto produktu důležité. Výšku můžete upravit díky nohám, což znamená, že si můžete nastavit přesně tu výšku, kterou potřebujete. R-Line skříňka na vestavěnou troubu není jen funkční prvek vaší kuchyně, ale je také kvalitním kuchyňským nábytkem, který vypadá moderně a elegantně. Pokud hledáte kompletní řešení pro vaši kuchyni, R-Line skříňka na vestavěnou troubu je tou správnou volbou. Není to jen praktický nábytek, ale také vizuálně působivý prvek, který vaší kuchyni dodá styl a harmonii. Pokud chcete vybavit svou kuchyni něčím, co bude vypadat skvěle a bude plnit svůj účel, je R-Line skříňka na vestavěnou troubu tou nejlepší volbou pro vás.

---

Technické údaje:


Barvy:
Šedá, Bílá

Rozměry:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
15.605 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
16.6 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Skříňka pro troubu pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 16.6kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 838 hodnocení

4.52 z 5 Hvězdičky


54%

43%

2%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 688 hodnocení

May 10, 2022 13:47

Dobrý poměr ceny a kvality

Z této řady jsem si pořídila celkem 3 stojací a 3 závěsné skříně a jsem naprosto spokojená. Vnitřek dveří je velmi pěkný a v této cenové relaci nejsou levné. Sbírka proběhla velmi rychle! Dodané nohy byly pro mě osobně příliš nízké, takže jsem je nahradil vyššími. Díky dobrému popisu výrobku jsem o něm věděl předem a při instalaci jsem měl vše připraveno. Samozřejmě nemůžete očekávat luxusní kuchyňský nábytek. Ale na kvalitu si opravdu nemůžete stěžovat! Koupil jsem tlumiče do dveří skříněk. Neexistuje žádný systém měkkého zavírání. Díky široké nabídce skříněk mohu svou malou kuchyň využít naplno. Upozorňujeme, že skříňky nemají standardní hloubku 60 cm! Deska stolu přesto pevně sedí na horní straně. Musíte jen dávat pozor na to, jak daleko musí deska stolu sahat. Nejedná se o neřešitelný problém. Skříňky bych si koupil znovu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70560 hodnocení