Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco

2 889,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193569315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Bordó červená vysoký lesk/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Stylová skříňka na sporák "R-Line" je vhodná pro každou domácnost. Snadné používání a optimální design zajistí zábavné vaření s funkcionalitou na prvním místě.
  • Skříňka na troubu s upravitelnými nohami a modularitou, umožňující přizpůsobení podle potřeby, se skládá z více modulů, které lze snadno získat.
  • ROZMĚRY: Kuchyňská skříňka pro vestavěnou troubu má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Skříňka na vestavěnou troubu, R-Line, je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kompletní řešení pro svou kuchyni. Tato kuchyňská skříňka nebude jen úložným prostorem pro vaši troubu nebo sporák, ale stane se důležitým prvkem vaší kuchyně. Moduly, ze kterých je skříňka složena, jsou převedeny tak, aby vyhovovaly přesně vašim potřebám. Navíc získáte možnost zakoupit další moduly, které rozšíří úložné prostory a zvýší funkčnost celého nábytku. Kromě praktické stránky nabízí tato skříňka také estetickou hodnotu, neboť je k dispozici v různých barvách a konfiguracích, takže si každý může vybrat podle svého vkusu. A v neposlední řadě, výška skříňky je upravitelná, a tak se jednoduše přizpůsobí každému uživateli. Řešení pro vaši kuchyni nyní máte na dosah ruky, neváhejte tedy a pořiďte si skříňku na vestavěnou troubu, R-Line.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bordó červená vysoký lesk, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
21.115 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
23.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bordó červená vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 23.1kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 732 hodnocení

4.67 z 5 Hvězdičky


67%

32%

1%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 582 hodnocení

May 17, 2022 13:58

Kuchyňské skříňky Vicco.

Střeva.

May 31, 2022 14:11

Doporučujeme!

Jak se očekávalo, dodáno rychle, všechny díly zahrnuty a kvalita dobrá. Mohu doporučit.

May 29, 2022 21:06

Krásné

Přišel, byl vybalen, nainstalován za 5 minut a vypadá velmi dobře. Samozřejmě zatím nemůžeme říct nic o jeho odolnosti, ale vypadá velmi robustně. Jsme spokojeni

June 1, 2022 11:51

Na slunci se odbarvuje!!!

Dříve bílá skříň je nyní světle hnědá po 1/2 roce na slunečním světle, zní to legračně, ale je to více než nepříjemné!

February 16, 2023 12:14

moderní Fronten

Červený lesklý povrch Bordeaux dodává skříňce moderní a stylový vzhled, který se do mé kuchyně dokonale hodí. jsem se svými novými kuchyňskými moduly velmi spokojená.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení