Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Beton/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco

3 009,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193402315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Skříňka na vestavěnou troubu "R-Line", Beton/Bílá, 60 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Stylová skříňka na sporák "R-Line" je vhodná pro každou domácnost. Snadné používání a optimální design zajistí zábavné vaření s funkcionalitou na prvním místě.
  • Skříňka na troubu s upravitelnými nohami a modularitou, umožňující přizpůsobení podle potřeby, se skládá z více modulů, které lze snadno získat.
  • ROZMĚRY: Kuchyňská skříňka pro vestavěnou troubu má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Skříňka na vestavěnou troubu, R-Line, je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kompletní řešení pro svou kuchyni. Tato kuchyňská skříňka nebude jen úložným prostorem pro vaši troubu nebo sporák, ale stane se důležitým prvkem vaší kuchyně. Moduly, ze kterých je skříňka složena, jsou převedeny tak, aby vyhovovaly přesně vašim potřebám. Navíc získáte možnost zakoupit další moduly, které rozšíří úložné prostory a zvýší funkčnost celého nábytku. Kromě praktické stránky nabízí tato skříňka také estetickou hodnotu, neboť je k dispozici v různých barvách a konfiguracích, takže si každý může vybrat podle svého vkusu. A v neposlední řadě, výška skříňky je upravitelná, a tak se jednoduše přizpůsobí každému uživateli. Řešení pro vaši kuchyni nyní máte na dosah ruky, neváhejte tedy a pořiďte si skříňku na vestavěnou troubu, R-Line.

---

Technické údaje:


Barvy:
Beton, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
21.115 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
23.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Beton
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 23.1kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 606 hodnocení

4.59 z 5 Hvězdičky


60%

40%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 456 hodnocení

May 12, 2022 08:44

Perfektní doplněk k...

Perfektní kombinace s naší kuchyní Vicco, kterou jsme si právě objednali.... Byl přesně o 40 cm kratší a naštěstí bylo možné tento kus nábytku koupit samostatně. Původně nám bylo řečeno, že dodání bude trvat asi 10 dní, ale za necelé tři dny nábytek dorazil a my jsme mohli kuchyň dokončit. Skříň dorazila s DHL, skvěle zabalená, kompletní a přesvědčivé kvality, stejně jako kompletní kuchyně před ní. Jsme více než spokojeni a v budoucnu se na tohoto dodavatele vždy obrátíme, až budeme potřebovat něco nového.

May 27, 2022 12:43

Čistě zpracováno!

Přeprava a příjezd výrazně rychlejší, než bylo uvedeno. Úhledně zabaleno a přestože se s balíkem špatně manipulovalo, vše bylo v pořádku. Čistě zpracované, přesné uložení .

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení