Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Skříňka na lednici "Fame-Line", Šedá/Bílá, 60 cm, Vicco

3 769,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142195565315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Skříňka na lednici "Fame-Line", Šedá/Bílá, 60 cm, Vicco"
  • Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
  • Navrhněte si kuchyň svých snů: "Fame-Line" vám umožňuje přizpůsobit si kuchyň na míru kombinací různých modulů.
  • ROZMĚRY: Kuchyňská skříňka na lednici má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 206,8 cm, Hloubka: 58 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Vysoká kuchyňská skříňka je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
  • ROZSAH DODÁVKY: Skříňka na lednici pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Kuchyňská skříňka na lednici Fame-Line je přesně tím, co každý potřebuje, aby uspořádal svou kuchyň a získal více úložného prostoru. Tento kuchyňský nábytek umístí vaši lednici do výšky a kromě toho nabízí další úložné prostory pro vaše kuchyňské vybavení. Série je k dispozici v různých konfiguracích, takže si můžete vybrat moduly, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. Skříňka na lednici Fame-Line je vyrobena z kvalitních materiálů a má měkké závěsy, které zajišťují plynulé otevírání a zavírání. Fronty jsou vyrobeny z MDF, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Kromě praktických vlastností nabízí tato skříňka i designové řešení pro vaši kuchyni. Je k dispozici v různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu nejlepší pro svůj interiér. Skříňka na lednici Fame-Line je jednoduchým a stylovým řešením pro každou kuchyň. S touto skříňkou získáte nejen praktický úložný prostor, ale také působivý doplněk, který dokáže proměnit vaši kuchyň v moderní a funkční prostor. Nechte se inspirovat a vylepšete svou kuchyň s kuchyňskou skříňkou na lednici Fame-Line.

---

Technické údaje:


Barvy:
Šedá, Bílá

Rozměry:
60 x 206.8 x 58 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Doplňkový materiál:
MDF

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
63.13 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
66.1 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Skříňka na lednici pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"Fame-Line" nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.

Barva: Šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Vysoké skříně
Styl: Moderní
Šířka: 60cm
Výška: 206.8cm
Délka: 58cm
Hmotnost: 63.13kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 56 hodnocení

5 z 5 Hvězdičky


100%

0%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

June 1, 2022 07:40

Převod zásuvky relativně jednoduchý

Skříňku jsem si koupila jako doplněk do kuchyně, protože překvapivě - skoro jsem chtěla 4 přihrádky na zásuvkovou skříňku. Výška této skříňky byla totožná s výškou mé kuchyně a přestavba na zásuvku byla pro mě jako pro kutila poměrně snadná. Díky dobrým nastavitelným nožičkám se celá věc hodí a vynikne. Nakonec je vidět pouze fasáda a sporák. Dodává se s pěknou rukojetí, kterou nepoužívám Objednávka dorazila po 2 dnech, byla úhledně zabalená. Materiál byl vysoce kvalitní, všechny šrouby a panty byly kompletní....

June 1, 2022 07:42

Kvalitní šatník!

Protože jsem si chtěl koupit vestavný sporák, potřeboval jsem vhodnou spodní skříňku. Doposud jsem měla pouze volně stojící troubu. Skříňka je kvalitní a ve spodní části má úložný prostor. To pro mě bylo velmi důležité, protože se mi nechce vždycky vyndávat plechy a podobně z trouby, když ji chci použít. Protože mám sporák s černou skleněnou přední stranou, klapka na skříňku dokonale pasuje. Montáž proběhla poměrně rychle a bez komplikací.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení