Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Šatní skříň "Andy" Růžová modulární se 6 přihrádkami Vicco

909,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194814315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Šatní skříň "Andy" Růžová modulární se 6 přihrádkami Vicco"
Flexibilní, snadné a dokonalé ovládání pro naše nejmenší! S touto poličkou na kostky, kterou si můžete vyrobit sami, jste připraveni na všechno.
Tento modulární dětský regál se snadno a rychle sestavuje, ať už jako sbírka kostýmů, koš na oblečení nebo úklidová skříňka, a díky pěti přihrádkám a kolejničce na oblečení nabízí dostatek prostoru.
Designová dvířka policové skříně i police lze všestranně a individuálně kombinovat. Můžete si ji tak sestavit přesně podle svých potřeb. Díky rychlé a prostorově úsporné montáži a demontáži je ideální i pro spontánní úklid. Náš modulární dětský regál je k dispozici ve 3 barvách a různých motivech a velikostech.

Pomocí ilustrovaného montážního návodu, který je součástí dodávky, je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barva(y)
Trup: Rosa
Dveře: bílé se 6 motivy

Rozměry
Celkem: 74,5 x 110 x 36,5 cm (ŠxVxH)
Rozměry: 35 x 35 x 35 cm (BxHxT)

Hmotnost
5,2 kg

Materiál
Polypropylen

Podrobnosti
- Skříň se skládá z 5 přihrádek
- 6 dveří s různými motivy
- Součástí balení je 1 věšák na oděvy

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- 1x dětská poličkaDekorace není součástí dodávky.
Barva: Růžová
Tvar: obdélníkový
Šířka: 36.5cm
Výška: 110cm
Délka: 74.5cm
Hmotnost: 5.2kg

8 z 8 hodnocení

4.5 z 5 Hvězdičky


50%

50%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 17, 2022 17:34

Krásný dětský šatník

Hledala jsem rychlý a snadný způsob, jak uložit dětské oblečení. Tento systém vložek lze poměrně snadno a rychle sestavit, navíc skvěle vypadá. Myslím, že kvalita je dobrá a jednotka je velmi robustní. Pouze návod je trochu nepříjemný, protože není jasné, kde jsou háčky pro zavěšení a zavření dveří. Byly tam i nějaké trojúhelníky, ale pořád nevím, k čemu jsou, tak jsem je vynechal :-). Protože nemám dostatek místa, položila jsem 4 kostky na sebe a vše se podařilo! Uvítala bych více barev nebo něco neutrálnějšího než růžovou a modrou, ale jinak jsem spokojená.

May 17, 2022 17:33

Zázrak v míru

Zásilka byla doručena společností DHL včas. Když jsem zásilku obdržela, byla jsem velmi překvapená, protože krabice byla poměrně malá a nedokázala jsem si představit, jak se do tak malé krabice může vejít celý šatník. Když jsem ho ale rozbalila, viděla jsem, že všechno oblečení je na svém místě. Jeho výchova byla poměrně snadná. Líbí se mi zejména možnost přeměny skříně a prostor, který nabízí: určitě se vejde i do toho nejmenšího koutu, pokud je strop dostatečně vysoký. Design a barvy mi připadají velmi přívětivé pro děti. S 12 přihrádkami je prostor dostatečný. Při sestavování skříně není na tyči na šaty mnoho místa a těžké oblečení nemusí být nutně zavěšeno. Trička, svetry, kalhoty a spodní prádlo se vejdou do jednotlivých krabic. Celkově mám velmi pozitivní názor a koupila jsem si hned tři skříně. 2x 12 přihrádek 1x 6 přihrádek 1x 6 přihrádek...

May 17, 2022 17:35

Vřele doporučujeme.

Všechno je skvělé. Je poměrně stabilní a montáž byla velmi snadná. Dodání bylo neuvěřitelně rychlé. Tento produkt mohu vřele doporučit.

May 17, 2022 17:36

Rychlé kolektivy!

Velmi pěkná knihovna, velmi snadná montáž, až po montáži jsem si uvědomila, že jsem vlastně objednala šedou a dostala modrou. Ale na tom nezáleží, protože barva je velmi pěkná. Jsem spokojená a moje dcera také. 👍🏻.

May 17, 2022 17:41

Super, více

Bylo to velmi snadné dát dohromady, bohužel klip, který drží dveře zavřené, má škrábanec na prstu, protože dveře byly zaseknuté, možná příliš mnoho nebo jsem ho nastavil špatně, ale pro dítě je to stále super pěkná skříň.

May 17, 2022 17:40

Toga Smuk

Obtížná montáž, některé díly velmi snadno odpadávají a nábytek nejde hned sestavit a návod není moc srozumitelný, ale vypadá to jako dobrý kus nábytku 😊.

May 17, 2022 17:37

Krásná šatní skříň s malým, ale elegantním...

Skříň dorazila rychle a je velmi pěkná. Potisk na dveřích je velmi pěkný. Nyní ji používáme k výrobě předmětů pro děti a později hraček. Bohužel jsem mu dala o jednu hvězdičku méně, protože 12 přihrádek nelze používat samostatně. Součástí dodávky je pouze 42 bočních panelů nebo polic. Pokud však chcete používat každou přihrádku zvlášť, potřebujete jich 43. Když jsem se na to zeptal, bylo mi řečeno, že by se neměly používat samostatně. To znamená, že pro úplné sestavení skříně musím spojit alespoň 2 přihrádky. Je to pro mě trochu nepříjemné. Chtěl bych mít možnost používat všech 12 přihrádek samostatně. Pokud jde o materiály, zdá se mi, že zajištění 43 oddílů není příliš nákladné. Jinak je vše v pořádku. Šatní skříň je velmi pěkná.

May 17, 2022 17:38

Krásná šatní skříň do dětského pokoje

Velmi dobrá skříň/police. Jeden bod se odečítá, protože pokyny nejsou správné. Protože jsem však systém již znal, dokázal jsem jej snadno a rychle nastavit. Měla by být sestavena od začátku, jinak se později zkroutí. Dobře se drží a vypadá dobře. ....

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení