Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rolo pro bazén , Stříbrná, 520 cm, OK-Living

3 559,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142190516015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rolo pro bazén , Stříbrná, 520 cm, OK-Living"
  • Tento kryt bazénu je dobré rozhodnutí pro každou domácnost. S jeho univerzálním designem a snadným použitím si užijete zábavné venkovní aktivity bez starostí.
  • Rolo pro solární kryt umožní rychlou a snadnou instalaci díky teleskopické trubici. Délka se snadno nastavuje podle potřeby.
  • ROZMĚRY: Navíjecí zařízení má následující parametry: Šířka: 40 cm, Výška: 140 cm, Hloubka: 70 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Bazénové příslušenství je tvořen lehkým, ale pevným hliníkem.
  • ROZSAH DODÁVKY: Bazénový válec, Montážní návod, Montážní materiál
Rolo pro bazén je skvělým doplňkem pro všechny majitele bazénů. Jeho univerzálnost znamená, že je vhodný pro všechny typy bazénů a jeho UV a odolnost proti vlivům počasí zaručuje, že bude dlouho trvat. Výrobek přijde s několika užitečnými příslušenstvími, jako jsou navíjecí zařízení a rolo pro solární kryt, které pomáhají udržet vodu v bazénu čistou a zdravou. Kryt bazénu zajišťuje bezpečnost a chrání ho před nežádoucími návštěvníky nebo zvířaty. Produkty jsou navíc snadno a rychle instalovatelné a nastavitelné, což usnadňuje udržování vašeho bazénu v dobrém stavu. Když se necítíte plavat, Rolo může být rychle složeno, což šetří místo a zajišťuje, že se nebude překážet.

---

Technické údaje:


Barva:
Stříbrná

Rozměry:
40 x 140 x 70 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Hliník

Čistá hmotnost bez obalu:
11 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
11 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Bazénový válec, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Stříbro
Šířka: 40cm
Výška: 140cm
Délka: 70cm
Hmotnost: 10.01kg

6 z 6 hodnocení

5 z 5 Hvězdičky


100%

0%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

June 1, 2022 16:14

Dobře provedené, stabilní!!!

Celkově je roll-up poměrně stabilní a dobře vyrobený. Dodaný návod byl přeložen z nějakého jazyka do němčiny, někdy se mluví o zvýšeném lůžku namísto rolovacího (...?), ale s ilustrovaným návodem to můžete sestavit bez větších problémů. Pro náš 4m široký bazén jsem musel nastavit minimální délku zatahovače - menší není možná, tj. i při šířce bazénu 3m musí být vedle něj nastaven zatahovač dlouhý přes 4m. Naviják stojí u bazénu už několik týdnů, nic neskřípe, žádné známky koroze a funguje perfektně. Na samém začátku, když začnete navíjet bazénovou fólii a odpor je ještě poměrně velký, se naviják trochu naklání na stranu. Nohu pak musíte položit mírně na osu kol, ale to není problém. Naviják bych rozhodně doporučil. Pokud uvažujete o koupi levnějšího plastového navijáku, nedoporučuji vám to: naviják by neměl být méně stabilní nebo by se neměla prohýbat osa navijáku.

June 1, 2022 16:17

-cena-výkon velmi dobrý-

Nastavení bylo snadné, bazénový válec dorazil super včas. Stabilita je dobrá, ale stále pět hvězdiček na všechno kvůli funkčnosti....

June 1, 2022 16:16

Dobrý, snadno sestavitelný!!!

Retraktor se snadno sestavuje sám, pokyny jsou v němčině, celkově velmi dobré zpracování, budu ho používat asi za 4 týdny.

June 1, 2022 16:13

Velmi dobrá část__

Naviják se používá již 4 týdny. Dodání a balení v pořádku. Vše je k dispozici. Popis není ideální, ale s trochou šťourání to lze zvládnout za hodinu. Také jsem upevnil svorky plachty pomocí šroubů, aby se nemohly otevřít. Pokud někdo píše, že by oboustranné lepicí pásky odpadávaly, tak to nechápu. Řemeny jsou navíc dvakrát omotány kolem hřídele a pro jistotu připevněny superlepidlem, aby se nic neuvolnilo. Tak dobrý, stabilní kvalita a, s trochou úprav, naprosto doporučeno!

June 1, 2022 16:12

Bezkonkurenční cena.....

Objednal jsem si tento zatahovač do bazénu, protože je velmi levný a chtěl jsem vidět, co bych mohl dostat za takovou cenu. Naviják je dobře vyrobený a lze jej rychle sestavit s běžnou manuální zručností (zvládne to každý, kdo zvládne sestavit skříň Ikea). Technika nastavitelné (zatahovací) tyče je dobrá a lze ji dobře otočit, pokud - což jsem při prvním pokusu neudělal - šrouby opravdu utáhnete. Naše krycí plachta na bazén (oválná o rozměrech 8x4 m) se s ní dá velmi snadno srolovat. Samotné upevňovací pásky jsou dobré, ale jejich připevnění k fólii není úplně snadné - zejména když musíte fólii přeložit, abyste pásky připevnili. Poté, co jsem klipsy přitiskl na záhyb (což se dá opravdu jen kleštěmi), jsem klipsou prorazil nýt, aby se nemohla znovu otevřít (stačil by i malý šroubek z nerezové oceli). Cenu můžete pocítit zde. Nevěřím však, že existují jiné upevňovací pásky (klipy), které jsou lepší. (Zkušenost s mým prvním krytem bazénu). Celkově lze doporučit, a proto 5 hvězdiček

June 1, 2022 16:15

skvělé!

po úpravách je vhodný i pro kulatý bazén. Plastové svorky pro držák fólie jsou vhodné pouze pro velmi tenké fólie. Odřezal jsem svorky a nahradil je šrouby z nerezové oceli. Tímto způsobem můžete upnout i silnější solární fólie (takové, které mají bublinky). Někdo si s tím dal opravdu práci.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení