Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohový věšák na stěnu "R-Line", Beton/Bílá, 57 cm, Vicco

2 329,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193408515

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohový věšák na stěnu "R-Line", Beton/Bílá, 57 cm, Vicco"
  • Optimální design věšáku na stěnu do kuchyně "R-Line" zajišťuje praktické uložení nádobí a kuchyňských potřeb. Vhodný pro každou domácnost.
  • Tato rohová kuchyňská skříňka je ideální pro využití prostoru a lze ji kombinovat s dalšími moduly. Nabízí dostatečný prostor pro uložení věcí díky velké vnitřní polici.
  • ROZMĚRY: Rohová police do kuchyně má následující parametry: 57x57 cm - Šířka, 60 cm - Výška, 34,1 cm - Hloubka. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Věšák na nádobí do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Nárožní nástěnná skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Rohový věšák R-Line je inovativní řešení pro každou kuchyni. Série nabízí nejen rohovou polici, ale i rohovou kuchyňskou skříňku a věšák na stěnu, který dokonale doplní vaše kuchyňské vybavení. S vnitřním prostorem velké policie, který umožňuje uskladnění většího množství nádobí a kuchyňských potřeb, bude R-Line kompletním řešením pro vaši kuchyni. R-Line není jen praktický, ale i stylový. Série je k dispozici v různých barevných provedeních a konfiguracích, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe zapadne do vaší kuchyně. Ideální pro roh, R-Line využívá prostor na maximum a zajišťuje, že vaše kuchyně bude nejen funkční, ale i krásná a moderní. Navíc, R-Line je flexibilní - lze získat další moduly, které nejenže rozšíří úložný prostor, ale i zvětší kreativitu ve vaší kuchyni. S těmito moduly se můžete vyjádřit a dát dohromady celkový vzhled vaší kuchyni. Rohový věšák R-Line není jen dalším kusem nábytku do vaší kuchyně. Je praktický, moderní a dokáže udělat z vaší kuchyně místo, kde se rádi setkáváte s rodinou a přáteli. S R-Linem vaše kuchyně nahradí nejen vaše kuchařské schopnosti, ale i váš osobní styl.

---

Technické údaje:


Barvy:
Beton, Bílá

Rozměry:
57 x 60 x 34.1 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
15.02 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
17 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Nárožní nástěnná skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Beton
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Größe: Rohová nástěnná skříňka 57 cm
Styl: Moderní
Šířka: 57cm
Výška: 60cm
Délka: 57cm
Hmotnost: 17kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 606 hodnocení

4.59 z 5 Hvězdičky


60%

40%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 456 hodnocení

May 27, 2022 14:19

Horní skříňka

Skříň jsem si koupil před nějakou dobou. Šatní skříň je špičková a vypadá krásně. Protože jsem potřebovala šatní skříň s malou hloubkou, byla pro mě tato skříň ideální. Pracovní desku jsem zkrátil sám. Chybělo mi, že bych mohl pracovní desku připevnit ke skříňce. Nyní leží jen nahoře. Ale stále platí.

May 31, 2022 06:39

Skvělá kuchyně.

Objednala jsem si několik skříní se základními skříňkami. Tato kuchyně má skvělý vzhled. Velmi krásná červená. Vypadá stabilně. Doufám, že to tak zůstane

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení