Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová skříňka "R-Line", Šedá/Bílá, 75.6 cm s pracovní deskou, Vicco

5 309,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193068115

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová skříňka "R-Line", Šedá/Bílá, 75.6 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Stylová spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line" je optimálním řešením pro každou domácnost. S jejím jednoduchým a snadným používáním si užijete zábavné chvíle při vaření a pečení.
  • Spodní rohová skříňka kuchyňské linky s možností přizpůsobení potřebám a snadným získáním dalších modulů. Výška je upravitelná díky nohám.
  • ROZMĚRY: Rohová police do kuchyně má následující parametry: 75,6x75,6 cm - Šířka, 81,6 cm - Výška, 60 cm - Hloubka. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Základní skříňka do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Rohová skříňka R-Line je skvělým řešením pro každou moderní kuchyni. S její pomocí můžete využít každý centimetr prostoru a udělat z něj úložný prostor pro vaše kuchyňské vybavení a potřeby. Kromě toho, že se skříňka hodí pro každý roh kuchyně, nabízí i řadu vlastností, jako je například upravitelná výška nohou a možnost přidání dalších modulů. Také si můžete vybrat z různých konfigurací dle vašich potřeb. R-Line je opravdu kompletním řešením pro vaši kuchyni. S rohovou skříňkou R-Line můžete jednoduše zorganizovat svoji kuchyni tak, aby byla praktická, ale i stylová. Pokud máte rádi minimalismus, můžete skříňku kombinovat s dalšími moderními prvky, jako jsou skleněné či kovové úložné prostory. Pokud se chcete vrátit do přírody, můžete ji sladit se dřevěnými prvky a doplnit ji o rostliny v květináčích. Rohová skříňka R-Line není pouze praktickou součástí vaší kuchyně, ale může být také zdrojem inspirace, jak vytvářet skvělý prostor, který bude místem setkání vaší rodiny a přátel, ale také místem, kde si můžete užívat sami sebe a vaše oblíbené jídla. Skříňka je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá moderní a praktické řešení pro svou kuchyni.

---

Technické údaje:


Barvy:
Šedá, Bílá

Pracovní deska:
Bílý mramor

Rozměry:
75.6 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
40.14 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
44.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 75.6cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 44.1kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 838 hodnocení

4.52 z 5 Hvězdičky


54%

43%

2%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 688 hodnocení

May 13, 2022 07:49

Dobrý produkt

Velká skříň na oblečení. Vše do sebe zapadalo a montáž byla téměř samozřejmá. Součástí dodávky je dostatek montážního materiálu včetně hřebíků na zadní stěnu. Skříň je robustní, dobře vypadá a má dostatek prostoru. Nádobí, dortové a koláčové nádobí, pánve: vše se vejde bez mačkání a je tu spousta místa. Skvělé. Jeden otvor byl mírně posunutý, ale ne příliš, a jeden otvor pro nábytkový šroub nebyl dostatečně hluboký. Právě jsem dostal podobný šroub. Všechno ostatní perfektně sedělo.

May 10, 2022 13:47

Úsporný lesklý čelní panel pro myčku nádobí 60 cm.

Koupili jsme částečně přestavitelnou myčku a hledali jsme přední panel. Bohužel se náš výrobce kuchyní dostal do platební neschopnosti, takže nebylo možné znovu objednat 100% odpovídající čelní panel. Měl jsem na výběr mezi tímto čelním panelem a speciálními rozměry IKEA. Nám se tento výrobek perfektně hodí do myčky a jeho rozměry odpovídají zadání. Součástí dodávky je i podstavec, ale ten je pro nás příliš "malý". Ale ani jsme to nepotřebovali. Přední strana má dvě strany, jedna je lesklá a druhá není úplně lesklá. Zde jsme vyvrtali šrouby. Balení bylo velmi dobré, přední část byla také zabalena do fólie a vypolstrována po celém obvodu (viz foto) a platforma byla uvnitř dobře zabalena. Nebyly na něm žádné škrábance ani nic podobného. Dodávané šrouby (8) a držáky (2) pro upevnění základní desky se nezdají být příliš kvalitní, ale svůj účel plní. Návod k použití je podle mého názoru zbytečný. Opět byly uvedeny pouze rozměry a poznámka, že přední panel by neměl být skladován venku za vlhkého počasí. Celkově jsme s výrobkem velmi spokojeni, protože přesně splňuje naše požadavky. Potřebovali jsme přední panel 60 v lesklé bílé barvě. Bílá barva je výrazná, není stoprocentně stejná jako "stará" bílá, ale s trochou více pečení a natírání by měla být v pořádku ;-). Je však VELMI podobná původní barvě kuchyně a každý, kdo někdy navštívil kuchyňské studio, potvrdí, že v kuchyni je mnoho odstínů bílé.

May 17, 2022 14:36

Deurklink

Objednal jsem si zde kuchyň za 492 eur. Problém začal s dodací lhůtou. 3-4 týdny! Po 4 dnech kuchyně dorazila z DHL, super inzerované, ofr, e-mail. Dobře, doručil jsem všechny balíčky na 9.4. Z práce jsem se vrátil v 17 hodin. Trvalo mi dlouho, než jsem přišel na to, NEjak to dát dohromady jako začátečník!!!!!!!. Musím jen vybalit dřevo a roztřídit ho. Na první pohled se zdá, že návod je složitý, ale... Jako začátečník jsem okamžitě začal chápat návod a skládat vše po jednom, stejně jako by to dělal profesionální kuchař. Skvělé na této kuchyni je, že nábytek je pevný a vynikající kvality. Nejdůležitější však je, aby byl uživatel přesvědčen ke koupi kvalitních rukojetí. Dodávají se v plastu!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70560 hodnocení