Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová skříňka "R-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 75.6 cm bez pracovní desky, Vicco

4 109,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192738415

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová skříňka "R-Line", Antracitový vysoký lesk/Bílá, 75.6 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Stylová spodní skříňka kuchyňské linky "R-Line" je ideální volbou pro každou moderní domácnost. Je snadno použitelná a její optimální design poskytuje dostatek úložného prostoru.
  • Modulární spodní rohová skříňka pro kuchyňskou linku s možností přidání dalších modulů a upravitelnými nohami.
  • ROZMĚRY: Rohová police do kuchyně má následující parametry: 75,6x75,6 cm - Šířka, 81,6 cm - Výška, 46 cm - Hloubka. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Základní skříňka do kuchyně je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Nárožní spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
Rohová skříňka R-Line není jen další kuchyňský kus nábytku. Je to kompletní řešení pro vaši kuchyni, které dokáže vaše kulinářské sny změnit ve skutečnost. Tyto modulární skříňky jsou praktické a plné potenciálu. Pokud si potřebujete zvětšit úložný prostor, stačí přidat další modul. Pokud se vám líbí určitý design, nemusíte hledat jinde. R-Line má různé konfigurace, aby vyhovovaly každému stylu vaší kuchyně. Díky své rohové polici do kuchyně a spodní rohové skříňce kuchyňské linky, které jsou součástí této série, můžete využít každý centimetr vaší kuchyně. Tyto skříňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají upravitelné nohy pro snadnou montáž. R-Line je nejen praktická, ale také krásná. Když se připojíte k této sérii, můžete získat skříňky s jedinečnými designy, které přinesou do vaší kuchyně svěží nový vzhled. A aby toho nebylo málo, tato rohová skříňka R-Line se stane středobodem vaší rodiny. Bude to místo, kde se bude každý setkávat, kde se budou připravovat chutné jídla a vytvářet se společné vzpomínky. Vzhledem k tomu, že rozšiřování rodinné kuchyně může být stresující a nákladné, je R-Line ideální řešení pro ty, kteří chtějí vytvořit dobrou atmosféru a zároveň ušetřit náklady. To je důvod, proč vám R-Line nabízí nejlepší způsob, jak vytvořit kuchyni, o které jste vždy snili, a to za rozumnou cenu a s minimálním úsilím.

---

Technické údaje:


Barvy:
Antracitový vysoký lesk, Bílá

Rozměry:
75.6 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
29.82 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
31.8 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Nárožní spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Základní jednotky
Größe: Rohová spodní skříňka 87 cm
Styl: Moderní
Šířka: 75.6cm
Výška: 81.6cm
Délka: 46cm
Hmotnost: 31.8kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 615 hodnocení

4.62 z 5 Hvězdičky


62%

37%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 465 hodnocení

May 13, 2022 07:22

Úsporný lesklý čelní panel pro myčku nádobí 60 cm.

Zakoupili jsme myčku s částečnou přestavbou a hledali jsme přední panel. Výrobce naší kuchyně byl bohužel v insolvenci, takže nebylo možné objednat 100% odpovídající čelní panel. Měla jsem na výběr tento přední panel nebo panel speciální velikosti z IKEA. Nám se tento výrobek perfektně hodí do myčky a jeho rozměry odpovídají uvedeným údajům. Součástí balení je i podstavec, ale ten je pro nás příliš malý. My jsme ji však nepotřebovali. Přední strana má dvě strany, jednu lesklou a druhou ne zcela lesklou. Zde jsme vyvrtali otvory pro šrouby. Balení bylo velmi dobré, dokonce i přední část byla zabalena do plastu a polstrována po celém obvodu (viz foto) a zařízení bylo uvnitř dobře zabaleno. Nebyly na něm žádné škrábance apod. Dodávané šrouby (8) a držáky (2) pro upevnění základní desky nevypadají příliš kvalitně, ale svou práci odvedou. Podle mého názoru jsou pokyny zbytečné. Opět jsou uvedeny pouze rozměry a upozornění: přední panel by neměl být skladován venku na dešti. Celkově jsme s výrobkem velmi spokojeni, protože přesně splňuje naše požadavky. Potřebovali jsme přední panel 60 v zářivě bílé barvě. Bílá barva je výrazná, neodpovídá "staré" bílé na 100 %, ale s trochou více pečení a natírání to zvládne ;-). Je však VELMI podobná původní barvě kuchyně a každý, kdo navštívil kuchyňské studio, potvrdí, že v kuchyni je mnoho odstínů bílé.

May 25, 2022 09:59

Kvalita je za danou cenu skvělá.

Když jsme zvětšili kuchyňskou linku, vznikla mezera, do které malá spodní skříňka dokonale zapadla. Zásuvku používáme na příbory a skříňku na ostatní kuchyňské náčiní, které ne vždy potřebujeme. Používá se několikrát denně a kvalita je za tu cenu skvělá.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení